Dominik Pajewski

30.07.2019 (15:52)

Corey Taylor przerwał koncert Slipknota by ratować fana [WIDEO]Koncerty Slipknota bywają bardzo ostre, co także odzwierciedla się w mocnym pogo, które widać pod sceną. Niestety, podczas jednego z ostatnich koncertów, Corey Taylor musiał przerwać szaleństwo pod sceną, inaczej mogłoby się to zakończyć tragedią.

Koncerty Slipknota mają to do siebie, że raczej nikt nie stoi tam spokojnie, tym bardziej jak jest pod sceną. Niestety, czasami koncertowe szaleństwo potrafi być bardzo niebezpiecznie dla uczestników zabawy, co na szczęście dostrzegł Corey Taylor. Wokalista musiał przerwać koncert, inaczej mogłoby dojść do tragedii.

SLIPKNOT W WYKONANIU DZIECI. TO PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ UROCZA RZECZ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYCIE [WIDEO]

 

Corey Taylor przerwał koncert Slipknota, wszystko przez niebezpieczną sytuację

Podczas koncertu w San Berdandino, pogo było tak mocne, że ludzie nie za bardzo mogli oddychać i w pewnym momencie zaczęli upadać na ziemię. Najgorsze było to, że nikt nie był w stanie pomóc upadających, a pogo narastało coraz bardziej. W pewnym momencie, gdy widać było, że jeden chłopak upadł i nikt mu nie pomaga wstać, Corey Taylor krzyknął:

Cofnijcie się! Nie rozpocznę tej piosenki, jeśli się nie cofniecie. Cofnijcie się, kur*a! Nikomu nie stanie się krzywda na mojej zmianie, zrozumiano? Cofnijcie się, kur*a!

Całą sytuację widać na nagraniu:


 
Jak relacjonują fani, wszyscy znajdujący się w pogo, nie zwracali uwagi na upadających. Przez to, Corey postanowił zatrzymać koncert, na szczęście nikomu nic się nie stało.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz