Dominik Pajewski

30.07.2019 (15:52)

Corey Taylor przerwał koncert Slipknota by ratować fana [WIDEO]Koncerty Slipknota bywają bardzo ostre, co także odzwierciedla się w mocnym pogo, które widać pod sceną. Niestety, podczas jednego z ostatnich koncertów, Corey Taylor musiał przerwać szaleństwo pod sceną, inaczej mogłoby się to zakończyć tragedią.

Koncerty Slipknota mają to do siebie, że raczej nikt nie stoi tam spokojnie, tym bardziej jak jest pod sceną. Niestety, czasami koncertowe szaleństwo potrafi być bardzo niebezpiecznie dla uczestników zabawy, co na szczęście dostrzegł Corey Taylor. Wokalista musiał przerwać koncert, inaczej mogłoby dojść do tragedii.

SLIPKNOT W WYKONANIU DZIECI. TO PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ UROCZA RZECZ, JAKĄ DZIŚ ZOBACZYCIE [WIDEO]

 

Corey Taylor przerwał koncert Slipknota, wszystko przez niebezpieczną sytuację

Podczas koncertu w San Berdandino, pogo było tak mocne, że ludzie nie za bardzo mogli oddychać i w pewnym momencie zaczęli upadać na ziemię. Najgorsze było to, że nikt nie był w stanie pomóc upadających, a pogo narastało coraz bardziej. W pewnym momencie, gdy widać było, że jeden chłopak upadł i nikt mu nie pomaga wstać, Corey Taylor krzyknął:

Cofnijcie się! Nie rozpocznę tej piosenki, jeśli się nie cofniecie. Cofnijcie się, kur*a! Nikomu nie stanie się krzywda na mojej zmianie, zrozumiano? Cofnijcie się, kur*a!

Całą sytuację widać na nagraniu:


 
Jak relacjonują fani, wszyscy znajdujący się w pogo, nie zwracali uwagi na upadających. Przez to, Corey postanowił zatrzymać koncert, na szczęście nikomu nic się nie stało.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Google Maps - polski lektor żegna się z kierowcami. Zastąpiła go maszyna

  2020-05-26
  Wielu kierowców używa Google Maps, a głos, który słyszą podczas jazdy, wiele razy wyprowadzał ich z korków. Niestety, polski lektor żegna się z kierowcami, a jego miejsce zajmie maszyna.
 • Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American Myth

  2020-05-26
  O Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.
 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz