Dominik Pajewski

13.01.2020 (14:11)

Corey Taylor kradł samochody. Wokalista opowiedział o swojej mrocznej przeszłościCorey Taylor z pewnością jest jedną z ciekawszych postaci na scenie rockowej. Nie każdy jednak wie, że wokalista ma za sobą mroczną przeszłość, o której postanowił trochę więcej opowiedzieć.

Corey Taylor to z pewnością jeden z tych artystów, którzy działają na masową świadomość bardzo mocno. Wokalista Slipknota i Stone Sour to jedna z tych postaci, która ma wielu fanów, a co za tym idzie, jego biografia jest dla nich bardzo interesująca. Artysta postanowił zdradzić kilka rzeczy z czasów młodości.

GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPYCorey Taylor kradł samochody. Wokalista opowiedział o swojej mrocznej przeszłości

W książce 'Raising Hell', Corey Taylor mówi wprost:

Kiedy byłem nastolatkiem, nauczyłem się kraść samochody. Robiliśmy to razem z moimi kumplami z ulicy. Samochody albo sprzedawaliśmy albo wymienialiśmy na narkotyki. Najładniejszym samochodem, jaki zwinęliśmy był ’78 Impala, za którego dostaliśmy chyba tysiaka. Wszystkie te pieniądze przepuszczaliśmy na narkotyki.

Łatwiej było ukraść gówniane samochody, bo nikt się nimi nie interesował, ale nie było z nich żadnej forsy.

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz