Dominik Pajewski

13.01.2020 (14:11)

Corey Taylor kradł samochody. Wokalista opowiedział o swojej mrocznej przeszłościCorey Taylor z pewnością jest jedną z ciekawszych postaci na scenie rockowej. Nie każdy jednak wie, że wokalista ma za sobą mroczną przeszłość, o której postanowił trochę więcej opowiedzieć.

Corey Taylor to z pewnością jeden z tych artystów, którzy działają na masową świadomość bardzo mocno. Wokalista Slipknota i Stone Sour to jedna z tych postaci, która ma wielu fanów, a co za tym idzie, jego biografia jest dla nich bardzo interesująca. Artysta postanowił zdradzić kilka rzeczy z czasów młodości.

GUNS N' ROSES WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ W TYM ROKU? WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O TYM GITARZYSTA GRUPYCorey Taylor kradł samochody. Wokalista opowiedział o swojej mrocznej przeszłości

W książce 'Raising Hell', Corey Taylor mówi wprost:

Kiedy byłem nastolatkiem, nauczyłem się kraść samochody. Robiliśmy to razem z moimi kumplami z ulicy. Samochody albo sprzedawaliśmy albo wymienialiśmy na narkotyki. Najładniejszym samochodem, jaki zwinęliśmy był ’78 Impala, za którego dostaliśmy chyba tysiaka. Wszystkie te pieniądze przepuszczaliśmy na narkotyki.

Łatwiej było ukraść gówniane samochody, bo nikt się nimi nie interesował, ale nie było z nich żadnej forsy.

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 15 sierpnia: Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy 15.08.?

  2020-08-13
  15 sierpnia - Święto Wojska Polskiego i kościelne. Jakie święta obchodzimy tego dnia? Sprawdź, dlaczego wolne 15 sierpnia zostało przyjęte ustawowo.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Lana Del Rey z poetyckim debiutem! Poznaliśmy szczegóły ''Violet Bent Backwards Over the Grass''

  2020-08-12
  Ukazał się audiobook zawierający zbiór wierszy autorstwa Artystki zatytułowany „Violet Bent Backwards Over the Grass”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz