Alicja Wójcik

12.09.2019 (10:55)

Coma - Game Over Tour z dodatkowymi koncertami! Daty, miejsca, biletyWiadomość o zawieszeniu działalności przez zespół Coma była dla wielu osób z pewnością ciosem w serce. Tą smutną informacją muzycy podzielili się na swoim facebookowym fanpage'u 1 września, jednocześnie ogłaszając trasę koncertową, z której bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Coma - dodatkowe koncerty na trasie Game Over Tour. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ostatnie występy zespołu i jak zdobyć bilety? Ze względu na bardzo duże zainteresowanie muzycy postanowili nieco rozszerzyć pożegnalną trasę. Game Over Tour ma rozpocząć się w połowie listopada i potrwać aż do połowy grudnia.

COMA ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. SZCZEGÓŁY POŻEGNALNEJ TRASY KONCERTOWEJ

Coma - Game Over Tour. Bilety, data, miejsca dodatkowych koncertów

Początkowo pożegnalna trasa miała składać się z 9 koncertów. Bilety zaczęły się jednak bardzo szybko wyprzedawać, dlatego Coma dorzuciła aż 4 dodatkowe daty. Koncerty na nie również rozchodzą się szybko, dlatego warto się spieszyć. Poniżej lista koncertów, na które bilety można jeszcze zdobyć:

21.11 - Toruń, Jordanki,
22.11 - Wrocław, A2,
29.11 - Warszawa, Stodoła,
1.12 - Lublin, CSK
6.12 - Katowice, Miasto Ogrodów,
7.12 - Gdańsk, B90
15.12 - Poznań, Food Hall

Oprócz tego zespół zagra również:

16.11 - Kraków, Studio,
23.11 - Wrocław, A2,
28.11 - Warszawa, Stodoła,
5.12 - Katowice, Miasto Ogrodów,
13.12 - Łódź, Wytwórnia,
14.12 - Poznań, Food Hall 

Coma zawiesza działalność

Muzycy z zespołu postanowili zrobić sobie przerwę po 21 latach kariery. Zamieścili oświadczenie na fanpage'u Comy, nie uzasadniając swojej decyzji. Debiutancki album zespołu, Pierwsze wyjście z mroku, ukazał się w 2004 roku. Ostatni album, Sen o 7 szlakach, miał swoją premierę 15 marca 2019.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz