Alicja Wójcik

12.09.2019 (10:55)

Coma - Game Over Tour z dodatkowymi koncertami! Daty, miejsca, biletyWiadomość o zawieszeniu działalności przez zespół Coma była dla wielu osób z pewnością ciosem w serce. Tą smutną informacją muzycy podzielili się na swoim facebookowym fanpage'u 1 września, jednocześnie ogłaszając trasę koncertową, z której bilety rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Coma - dodatkowe koncerty na trasie Game Over Tour. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ostatnie występy zespołu i jak zdobyć bilety? Ze względu na bardzo duże zainteresowanie muzycy postanowili nieco rozszerzyć pożegnalną trasę. Game Over Tour ma rozpocząć się w połowie listopada i potrwać aż do połowy grudnia.

COMA ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. SZCZEGÓŁY POŻEGNALNEJ TRASY KONCERTOWEJ

Coma - Game Over Tour. Bilety, data, miejsca dodatkowych koncertów

Początkowo pożegnalna trasa miała składać się z 9 koncertów. Bilety zaczęły się jednak bardzo szybko wyprzedawać, dlatego Coma dorzuciła aż 4 dodatkowe daty. Koncerty na nie również rozchodzą się szybko, dlatego warto się spieszyć. Poniżej lista koncertów, na które bilety można jeszcze zdobyć:

21.11 - Toruń, Jordanki,
22.11 - Wrocław, A2,
29.11 - Warszawa, Stodoła,
1.12 - Lublin, CSK
6.12 - Katowice, Miasto Ogrodów,
7.12 - Gdańsk, B90
15.12 - Poznań, Food Hall

Oprócz tego zespół zagra również:

16.11 - Kraków, Studio,
23.11 - Wrocław, A2,
28.11 - Warszawa, Stodoła,
5.12 - Katowice, Miasto Ogrodów,
13.12 - Łódź, Wytwórnia,
14.12 - Poznań, Food Hall 

Coma zawiesza działalność

Muzycy z zespołu postanowili zrobić sobie przerwę po 21 latach kariery. Zamieścili oświadczenie na fanpage'u Comy, nie uzasadniając swojej decyzji. Debiutancki album zespołu, Pierwsze wyjście z mroku, ukazał się w 2004 roku. Ostatni album, Sen o 7 szlakach, miał swoją premierę 15 marca 2019.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz