Daniel Wardziński

07.11.2015 (14:00)

Coldplay - A Head Full Of Dreams - Chris Marin prezentuje gości albumu i brzmienie krążka - co wiemy?Coldplay - A Head Full of Dreams - mamy nowe informacje o siódmym albumie zespołu. Chris Martin zdradził gości na albumie, inspiracje oraz brzmienie charakterystyczne dla albumu.
 

Coldplay szykują się do premiery swojego siódmego albumu - A Head Full Of Dreams. Chris Martin, wokalista zespołu, zdradził kolejne istotne fakty dotyczące albumu. Co wiemy? Poznaliśmy gości, którzy pojawią się na płycie, oficjalną okładkę, dostaliśmy też opis brzmienia płyty z pierwszej ręki. Jak postanowił opisać je Chris Martin? Sprawdźcie szczegóły na EskaROCK.pl.

Luxtorpeda - Oko - nowa płyta zespołu nadchodzi. Okładka i data premiery

Nowa płyta Coldplay to jeden z najbardziej oczekiwanych krążków końcówki 2015 roku i czekać długo już nie będziemy - płyta ukaże się nakładem Parlophone/Atlantic już 4 grudnia. Chris Martin zdradził, że gościnnie na płycie pojawią się Beyonce, Noel Gallagher oraz Tove Lo. Chris Martin zdradził, że nowy singiel Adventure Of A Lifetime został zainspirowany przez Guns N' Roses. Jak opisał brzmienie całości?

11 listopada 2015 w Warszawie: Święto Niepodległości - program obchodów

Chris Martin powiedział, że nowa płyta będzie jedną z najweselszych i najbardziej przesiąkniętych dobrą zabawą w dyskografii zespołu. Chris określił to tak: To brzmienie bycia wolny, szczęśliwym i zadowolonym z bycia w tym zespole.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz