Daniel Wardziński

07.11.2015 (14:00)

Coldplay - A Head Full Of Dreams - Chris Marin prezentuje gości albumu i brzmienie krążka - co wiemy?Coldplay - A Head Full of Dreams - mamy nowe informacje o siódmym albumie zespołu. Chris Martin zdradził gości na albumie, inspiracje oraz brzmienie charakterystyczne dla albumu.
 

Coldplay szykują się do premiery swojego siódmego albumu - A Head Full Of Dreams. Chris Martin, wokalista zespołu, zdradził kolejne istotne fakty dotyczące albumu. Co wiemy? Poznaliśmy gości, którzy pojawią się na płycie, oficjalną okładkę, dostaliśmy też opis brzmienia płyty z pierwszej ręki. Jak postanowił opisać je Chris Martin? Sprawdźcie szczegóły na EskaROCK.pl.

Luxtorpeda - Oko - nowa płyta zespołu nadchodzi. Okładka i data premiery

Nowa płyta Coldplay to jeden z najbardziej oczekiwanych krążków końcówki 2015 roku i czekać długo już nie będziemy - płyta ukaże się nakładem Parlophone/Atlantic już 4 grudnia. Chris Martin zdradził, że gościnnie na płycie pojawią się Beyonce, Noel Gallagher oraz Tove Lo. Chris Martin zdradził, że nowy singiel Adventure Of A Lifetime został zainspirowany przez Guns N' Roses. Jak opisał brzmienie całości?

11 listopada 2015 w Warszawie: Święto Niepodległości - program obchodów

Chris Martin powiedział, że nowa płyta będzie jedną z najweselszych i najbardziej przesiąkniętych dobrą zabawą w dyskografii zespołu. Chris określił to tak: To brzmienie bycia wolny, szczęśliwym i zadowolonym z bycia w tym zespole.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz