Daniel Wardziński

07.11.2015 (14:00)

Coldplay - A Head Full Of Dreams - Chris Marin prezentuje gości albumu i brzmienie krążka - co wiemy?Coldplay - A Head Full of Dreams - mamy nowe informacje o siódmym albumie zespołu. Chris Martin zdradził gości na albumie, inspiracje oraz brzmienie charakterystyczne dla albumu.
 

Coldplay szykują się do premiery swojego siódmego albumu - A Head Full Of Dreams. Chris Martin, wokalista zespołu, zdradził kolejne istotne fakty dotyczące albumu. Co wiemy? Poznaliśmy gości, którzy pojawią się na płycie, oficjalną okładkę, dostaliśmy też opis brzmienia płyty z pierwszej ręki. Jak postanowił opisać je Chris Martin? Sprawdźcie szczegóły na EskaROCK.pl.

Luxtorpeda - Oko - nowa płyta zespołu nadchodzi. Okładka i data premiery

Nowa płyta Coldplay to jeden z najbardziej oczekiwanych krążków końcówki 2015 roku i czekać długo już nie będziemy - płyta ukaże się nakładem Parlophone/Atlantic już 4 grudnia. Chris Martin zdradził, że gościnnie na płycie pojawią się Beyonce, Noel Gallagher oraz Tove Lo. Chris Martin zdradził, że nowy singiel Adventure Of A Lifetime został zainspirowany przez Guns N' Roses. Jak opisał brzmienie całości?

11 listopada 2015 w Warszawie: Święto Niepodległości - program obchodów

Chris Martin powiedział, że nowa płyta będzie jedną z najweselszych i najbardziej przesiąkniętych dobrą zabawą w dyskografii zespołu. Chris określił to tak: To brzmienie bycia wolny, szczęśliwym i zadowolonym z bycia w tym zespole.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz