23.07.2013 (15:00)

Coke Live Music Festival 2013: The Cribs kolejną gwiazdą! [BILETY, KARNETY, PROGRAM, ARTYŚCI]Brytyjska grupa The Cribs - jest kolejną ogłoszoną gwiazdą Coke Live Music Festival 2013. To równocześnie artysta, który zamyka zestaw wykonawców głównej sceny festiwalu.

The Cribs to zespół braci Jarmanów: bliźniaków Ryana (wokal, gitara) i Gary’ego (bas, wokal) oraz cztery lata młodszego Rossa (perkusja), łączący wpływy muzyki angielskiej (The Beatles, Sex Pistols, The Smiths) i amerykańskiej.

Album „Men's Needs, Women's Needs”, wyprodukowany przez Alexa Kapranosa (Franz Ferdinand), przyniósł rozpoznawalny singiel, „Men’s Needs”. Jarmanowie mieli także okazję współpracować z Johnnym Marrem z The Smiths, który na dwa lata został członkiem zespołu. Już bez Marra zespół nagrał surowy, ale melodyjny album „In the Belly of the Brazen Bull” (2012), promowany singlem „Come On, Be A No-One”.

The Cribs podsumowali właśnie karierę zawierającym 40 utworów, retrospektywnym albumem „Payola”. Z okazji wydania krążka, recenzenci nazwali zespół „dobrem narodowym” i najważniejszą, najbardziej wpływową grupą Wielkiej Brytanii w ostatniej dekadzie, a liczący się magazyn muzyczny przyznał The Cribs nagrodę za całokształt twórczości.

Przypomnijmy, że Coke Live Music Festival 2013 odbędzie się w dniach 9-10.08. 2013 roku na terenie Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Coke Live Music Festival 2013 - bilety:

Karnet dwudniowy 245 PLN
Karnet dwudniowy z polem namiotowym 275 PLN
Bilety jednodniowe 155 PLN
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Rumjacks - 6 koncertów w Polsce: bilety, daty, miejsca trasy Saint Patrick’s Tour 2020

  2020-01-21
  The Rumjacks powracają do Polski! Australijski zespół rockowy z Sydney odwiedzi nasz kraj z sześcioma koncertami! Najważniejsze informacje dotyczące trasy Saint Patrick’s Tour 2020 podrzucamy na EskaROCK.pl. Organizatorem koncertów jest Agencja Handlowo-Artystyczna "OSKAR" s.c.
 • 5-letni fan Slipknota oczarował zespół! On chyba zostanie perkusistą

  2020-01-21
  Slipknot widzieli już wiele, jednak zdarzają się sytuacje, które zaskakują zespół nawet teraz. Jedną z takich sytuacji jest 5-letni fan grupy, który dosłownie rozwalił system.
 • Steven Seagal jako Wiedźmin. Zabawny deep fake trafił do sieci

  2020-01-21
  Wiedźmin podbija serca krytyków i fanów, chociaż nie wszystkich. Postanowiono pokazać, co by było gdyby Wiedźmina zagrał sam Steven Seagal.
 • Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

  2020-01-21
  Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?
 • Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

  2020-01-21
  O takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz