Dominik Pajewski

03.07.2020 (10:43)

Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystąLemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.

Lemmy Kilmister był wyjątkową postacią, która była w 100% autentyczna w tym co robi. Lemmy jak żył, tak grał i takie pisał piosenki, co też ugruntowało jego pozycję w świecie muzyki rockowej. Po latach od śmierci artysty, odnaleziono niepublikowany wywiad, w którym frontman Motörhead wypowiada się na temat AC/DC.

ARTUR ROJEK NAGRAŁ NUMER Z TACO HEMINGWAYEM! POSŁUCHAJCIE WSPÓLNEJ PIOSENKI ARTYSTÓWLemmy szczerze wypowiedział się o AC/DC. Co artysta myślał o legendarnej grupie?

Twórcy podcastu ''AC/DC Beyond The Thunder'' odnaleźli niepublikowany wcześniej wywiad z Lemmym. Artysta mówił, jak próbował poderwać dziewczynę, wchodząc z nią na backstage AC/DC. W wywiadzie Lemmy powiedział, co sądzi o AC/DC:
 
AC/DC są zespołem rockandrollowym. Tak, jak my. Nie gramy metalu i AC/DC też nie gra metalu. Jesteśmy ulepieni z tej samej gliny, tyle że AC/DC stał się zjawiskiem na skalę międzynarodową.

Można powiedzieć, że to jeden z ostatnich wywiadów Lemmy'ego w historii.

MĘSKIE GRANIE 2020 - SINGIEL: TEKST PIOSENKI ''ŚWIT''

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz