Dominik Pajewski

18.08.2020 (12:55)

Co by było, gdyby w filmie o młodym Hanie Solo, wystąpił Harrison Ford? Pokazuje to przeróbka deepfakeFilm o młodym Hanie Solo, został dość chłodno przyjęty przez fanów Star Wars i z planów na kontynuację, nie zostało za dużo. Pewien fan postanowił pokazać, dzięki technologii deepfake, co by było gdyby młodego Hana zagrał Harrison Ford!

Gdy do kin trafiał film o młodym Hanie Solo, fani byli pełni nadziei, myśląc, że uda się przenieść na duży ekran ducha starej trylogii. Niestety, produkcja została przyjęta bardzo chłodno i z planowanej kontynuacji, nie zostało raczej nic i pewnie projekt zostanie porzucony lub kontynuowany w komiksach i książkach. Pewien fan postanowił jednak pokazać, co by było gdyby w role młodego Hana Solo, wcielił się Harrison Ford!

ŚLĄSKIE PULP FICTION PODBIJA INTERNET. WESOŁA PRZERÓBKA STAŁA SIĘ HITEM

 

Harrison Ford jako młody Han Solo? Udało się to pokazać dzięki technologii deepfake

Użytkownik o pseudonimie Shamook, postanowił pokazać, co by było gdyby w postać młodego Hana Solo, wcielił się Harrison Ford. Trzeba przyznać, że nagranie stało się hitem i w fandomie wywołało spore poruszenie. Nic dziwnego, tęsknota za starą trylogią jest dosyć spora.Warto poczekać na kolejne przeróbki tego typu, bo z pewnością powstaną i warto na nie zwrócić uwagę. To zawsze miła podróż do przeszłości, z elementami teraźniejszości. Warto też polecić inne nagranie Shamook, gdzie pokazuje, jak prezentowałby się Ewan McGregor w starej trylogii
 

SYLVESTER STALLONE POKAZAŁ WYCIĘTĄ SCENĘ Z ROCKY'EGO IV. TO ZOBACZYMY W WERSJI ROZSZERZONEJ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz