Dominik Pajewski

19.02.2020 (12:11)

Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedźMatrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.

Matrix uznawany jest za pewnego rodzaju przełom w historii kina, który został na długo w pamięci widzów. W 2021 roku doczekamy się czwartej części hitu, która ma być pewnego rodzaju kontynuacją i pokazaniem nowej wersji historii. Zanim to się stanie, teorii powstaje już sporo, a internauci wymyślają nowe wersję opowieści.

ROBERT DE NIRO OTWIERA LUKSUSOWY HOTEL W WARSZWIE! GDZIE POJAWI SIĘ OBIEKT?


Dzięki technologii deep fake pokazano, co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Jakie byłyby konsekwencje, co na to wszystko Morfeusz?

Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę? Pokazano to dzięki technologii deep fake

Wybór, czerwona czy niebieska? Czerwona daje wejście w świat prawdy, niebieska pozwala dalej żyć we śnie. Jak wiemy, Neo wybrał czerwoną pigułkę i zobaczył czym w rzeczywistości jest Matrix. Dzięki technologii deep fake pokazano, co by było gdyby Neo postanowił jednak pozostać w świecie snu. Zobaczcie alternatywną wersję Matrixa:


VENOM 2 - TAK WYGLĄDA WOODY HARRELSON JAKO CARNAGE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz