Dominik Pajewski

06.09.2019 (11:56)

Clown uważa, że to najlepszy czas dla SlipknotaSlipknot powrócili z nowym albumem, który jest bardzo pozytywnie oceniany przez krytyków i fanów. Wiele osób uważa, że to najlepsza płyta w dorobku zespołu, a sam Clown wychodzi z założenia, że to najlepszy czas dla Slipknota.

Slipknot powrócili z nowym albumem, który spokojnie można nazwać prawdziwym hitem. Krytycy są praktycznie zgodni, że zespołowi udało się stworzyć świetną płytę. Fani podkreślają, że takiego Slipknota właśnie chcieli usłyszeć, także wszystko się jak najbardziej zgadza. Pozytywne spojrzenia na całą sprawę ma także Clown.

GUNS N' ROSES POWRACAJĄ Z NOWĄ MUZYKĄ I TO W SPECJALNYM DLA NICH FILMIE


Clown uważa, że to obecnie najlepszy czas dla Slipknota

W wywiadzie dla magazynu 'Kerrang!', Clown powiedział szczerze: 

To najlepszy czas w historii Slipknot. Pracowaliśmy niezwykle ciężko przez bardzo długi czas i trudno było nam się zatrzymać, żeby cieszyć się sukcesem i wszystkim, co działo się wokół nas. Te cechy pojawiają się z wiekiem, a my jesteśmy starsi – o 20 lat. Ta ciężka praca, krew i utrata ludzi... To czyni cię silniejszym.

Slipknot wystąpią w Polsce w lutym 2020. Szczegóły koncertu znajdziecie TUTAJ

KORN WYMYŚLIŁ NU METAL? JONATHAN DAVIS ODPOWIEDZIAŁ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA

  2020-06-02
   Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.
 • Reaktywacja WITCHKING na ekskluzywny koncert! Poznaliśmy szczegóły występu

  2020-06-02
  Heavy metalowy zespół Witchking, na czele którego stoi Mateusz Gajdzik, aktualnie lider formacji VANE, ogłosił swój powrót. Ekipa zapowiedziała dołączenie do przyszłorocznej, trzeciej edycji Helicon Metal Festival, która odbędzie się w Warszawskim klubie Remont 27 marca.
 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz