Dominik Pajewski

06.09.2019 (11:56)

Clown uważa, że to najlepszy czas dla SlipknotaSlipknot powrócili z nowym albumem, który jest bardzo pozytywnie oceniany przez krytyków i fanów. Wiele osób uważa, że to najlepsza płyta w dorobku zespołu, a sam Clown wychodzi z założenia, że to najlepszy czas dla Slipknota.

Slipknot powrócili z nowym albumem, który spokojnie można nazwać prawdziwym hitem. Krytycy są praktycznie zgodni, że zespołowi udało się stworzyć świetną płytę. Fani podkreślają, że takiego Slipknota właśnie chcieli usłyszeć, także wszystko się jak najbardziej zgadza. Pozytywne spojrzenia na całą sprawę ma także Clown.

GUNS N' ROSES POWRACAJĄ Z NOWĄ MUZYKĄ I TO W SPECJALNYM DLA NICH FILMIE


Clown uważa, że to obecnie najlepszy czas dla Slipknota

W wywiadzie dla magazynu 'Kerrang!', Clown powiedział szczerze: 

To najlepszy czas w historii Slipknot. Pracowaliśmy niezwykle ciężko przez bardzo długi czas i trudno było nam się zatrzymać, żeby cieszyć się sukcesem i wszystkim, co działo się wokół nas. Te cechy pojawiają się z wiekiem, a my jesteśmy starsi – o 20 lat. Ta ciężka praca, krew i utrata ludzi... To czyni cię silniejszym.

Slipknot wystąpią w Polsce w lutym 2020. Szczegóły koncertu znajdziecie TUTAJ

KORN WYMYŚLIŁ NU METAL? JONATHAN DAVIS ODPOWIEDZIAŁ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz