Daniel Wardziński

21.08.2014 (13:10)

CIESZANÓW ROCK FESTIWAL 2014: program koncertów - sprawdź godziny występów na scenach CRF 2014 [VIDEO]Cieszanów Rock Festiwal 2014 - godzinowy harmonogram występów wszystkich artystów, a wśród nich m.in. Agnostic Front, Muniek, Luxtorpeda, Acid Drinkers i KSU . Sprawdź, o której Korpiklaani na CRF 2014.

Godziny koncertów na Cieszanów Rock Festiwal 2014. O której godzinie wystąpią największe gwiazdy festiwalu? Jak zaplanować swój udział w CRF 2014 tak żeby zobaczyć najciekawsze koncerty? Sprawdźcie wszystkie informacje dotyczące harmonogramu występów rockowych zespołów na scenie w Cieszanowie. Godzinowa rozpiska koncertów na EskaROCK.pl.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> CIESZANÓW ROCK FESTIWAL 2014: kto zagra? line-up <<<

Na scenie Cieszanów Rock Festiwal 2014 zaprezentuje się cała masa rockowych znakomitości zarówno z Polski, jak i zza granicy. Nie wszystko da się zobaczyć, trzeba rozplanować udział w festiwalu w sposób optymalny. Będzie łatwiej mając godzinową rozpiskę koncertów. Przypomnijmy, że w Cieszanowie zagrają m.in. KSU, Luxtorpeda, Muniek, Acid Drinkers, Cochise, happysad, Maciej Maleńczuk, Lao Che, Agnostic Front czy Armia.

Pełna godzinowa rozpiska koncertów na Cieszanów Rock Festiwal 2014 pod spodem.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • Nie żyje twórca piosenki ,,I love rock and roll''. Przyczyną śmierci był koronawirus

  2020-03-30
  Współtwórca hitu ,,I love rock and roll'', Alan Merrill nie żyje. Artysta odszedł w wieku 69 lat, a przyczyną śmierci był koronawirus.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz