Anna Skalik

12.06.2014 (17:08)

Chrissie Hynde - liderka The Pretenders gra Dark Sunglasses na żywo u Jimmy'ego Fallona. [VIDEO]Liderka The Pretenders - Chrissie Hynde - zagrała na żywo numer Dark Sunglasses w programie Jimmy'ego Fallona. Zobacz wykonanie znanej rockmanki.

Dark Sunglasses na żywo u Jimmy'ego Fallona. Zobacz jak Chrissie Hynde, liderka angielskiego zespołu rockowego The Pretenders zagrała numer ze swojej solowej płyty.

Numer Dark Sunglasses pochodzi z pierwszego solowego albumu Chrissie Hynde, zatytułowanego Stockholm. Premiera krążka miała miejsce 9 czerwca 2014.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Chrissie Hynde znana jest przede wszystkim jako liderka zespołu The Pretenders, który powstał w 1978. Wraz z zespołem Hynde nagrała szereg płyt, ostatnia - Break Up The Concrete - ukazała się w 2008. Od 2005 zespół należy do Rock And Roll Hall Of Fame.

Niedawno artystka zdecydowała o wydaniu swojego pierwszego solowego materiału. Pochodzi z niego właśnie kawałek Dark Sunglasses, który zagrała u Jimmy'ego Fallona. Wykonanie prezentujemy Wam poniżej.

>>> Nowe rockowe zespoły: Soundgarden, QOTSA i Pearl Jam zakładają kapelę <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz