Michał Ciemniewski

11.12.2017 (11:30)

Chris Rea zemdlał na scenie - twórca świątecznego hitu trafił do szpitalaRockowy gwiazdor i twórca jednego z największych świątecznych hitów trafił do szpitala! Chris Rea znalazł się tam po tym, gdy zemdlał na scenie.

Chris Rea zemdlał na scenie! Taka informacja obiegła ostatnio światowe media. Twórca świątecznego hitu Driving home for christmas oraz autor przeboju Road to hell trafił do szpitala po tym, gdy zasłabł podczas jednego z koncertów. Fani z całego świata zastanawiają się teraz, co dalej z karierą legendarnego gitarzysty i wokalisty z Wielkiej Brytanii.Wokalista Queens Of The Stone Age, kopnął kobietę w twarz na koncercie i pociął sobie głowę [DRASTYCZNE VIDEO]
 
Do zdarzenia doszło podczas koncertu w Oksfordzie. Z relacji świadków wynika, że już w trakcie trwania występu coś było nie tak. Muzyk miał bowiem problem z drżeniem lewej ręki. W pewnym momencie Chris Rea zemdlał na scenie. Stało się to, gdy podchodził do mikrofonu z zamiarem zaśpiewania kolejnej piosenki. Muzyk szybko został przewieziony do szpitala, a na jego Instagramie pojawiło się oświadczenie o odwołaniu kilku następnych koncertów.

 
 

Obecnie nie wiadomo w jakim stanie jest 66 letni Chris Rea. Twórca świątecznego hitu prawdopodobnie wciąż przebywa w szpitalu. Wiele osób podejrzewa, że jego zasłabnięcie ma związek z udarem mózgu, którego doznał w 2016 roku. Pozostaje nam mieć nadzieję, że artysta szybko wróci do formy.

Czarny Roman nie żyje. Fakty o legendzie Warszawy

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz