19.06.2012 (16:00)

Chris Cornell gra The Beatles VIDEOHołd dla mistrza. Podczas koncertu w Londynie, Chris Cornell wykonał własną wersję piosenki The Beatles "A Day in the Life". Wszystko z okazji urodzin Paula McCartneya.

Chris Cornell zagrał w poniedziałek akustyczny koncert w londyńskim Palladium. W trakcie występu wokalista sięgnął po utwory Led Zeppelin, Michaela Jacksona i The Beatles. Utwór tego ostatniego zespołu pojawił się nie bez powodu.

"Dziś urodziny Paula McCartneya. Ma 70 lat. Otrzymał tytuł szlachecie. Wiecie dlaczego? Płacił podatki. Nie wiem czy to gra warta świeczki. Do mnie ludzie też czasem mówią sira ja akurat nie płaciłem. Nieważne, kocham tego faceta"- mówił do publiczności Cornell. A zagrał swoją wersję hitu "A Day in the Life".


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - sezon 2 - czy będą Polacy w obsadzie?

  2020-02-26
  Wiedźmin w wersji Netflixa stał się prawdziwym hitem, który został całkiem ciepło przyjęty przez fanów. Pewnym było, że serial doczeka się kontynuacji, jednak wiele osób zastanawia się, czy zobaczymy tam aktorów z Polski?
 • Pokłócił się z żoną i strzelił do niej z... kuszy! Tragiczny finał awantury

  2020-02-26
  Kłótnie małżeńskie potrafią być bardzo ostre, a czasami cała zastawa stołowa zostaje potłuczona, zanim dojdzie się do porozumienia. Tym razem nie poszły jednak talerze w ruch, a kusza, która została użyta przeciwko małżonce.
 • Dlaczego SOAD nie mogą dojść do porozumienia? John Dolmayan tłumaczy

  2020-02-26
  Nowa płyta System Of A Down jest marzeniem wielu fanów, jednak zespół cały czas odkłada nowy krążek na później. John Dolmayan postanowił ujawnić, co jest przyczyną całej sytuacji.
 • Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

  2020-02-26
  Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.
 • 'Dziwny jest ten świat' w wykonaniu 15-letniej finalistki 'The Voice Kids 3'. Wykonanie wzruszyło jurorów

  2020-02-25
  W programach typu talent show da się zauważyć wielu utalentowanych uczestników, jednak czasami pojawiają się prawdziwe perełki, które wzruszają do łez jurorów. Tak jest w przypadku 15-letniej Natalii, która zdobyła serca publiczności i jury.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz