Dana Pakońska

12.08.2015 (15:39)

Chris Cornell - Nearly Forgot My Broken Heart: nowy kawałek na EskaROCK.plHigher Truth: premiera nowej płyty Chrisa Cornella zbliża się wielkimi krokami, a pierwszy singiel jest już dostępny w sieci! Sprawdźcie tracklistę albumu i brzmienie Nearly Forgot My Broken Heart!

Nearly Forgot My Broken Heart - nowy singiel Chrisa Cornella, promujący najnowszy album artysty zatytułowany Higher Truth jest już dostępny w streamingu. Czwarty solowy krążek artysty będzie miał premierę 18 września 2015. Pierwszy kawałek z nadchodzącego albumu opublikowany został na iTunes, wkrótce potem tekstowy klip do Nearly Forgot My Broken Heart znalazł się też na YouTube! Na Higher Truth pojawi się czternaście kawałków i jeden remiks. Zarówno szczegóły tracklisty, jak i najnowszy teledysk Cornella zamieszczamy poniżej.


TRACKLISTA albumu Higher Truth Chrisa Cornella:
Nearly Forgot My Broken Heart
Dead Wishes
Worried Moon
Before We Disappear
Through the Window
Josephine
Murderer of Blue Skies
Higher Truth
Let Your Eyes Wander
Only These Words
Circling
Our Time In the Universe
Bend In the Road
Wrong Side
Misery Chain
Our Time In the Universe
(Remix)

Chris Cornell - Nearly Forgot My Broken HeartPerseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz