Dana Pakońska

12.08.2015 (15:39)

Chris Cornell - Nearly Forgot My Broken Heart: nowy kawałek na EskaROCK.plHigher Truth: premiera nowej płyty Chrisa Cornella zbliża się wielkimi krokami, a pierwszy singiel jest już dostępny w sieci! Sprawdźcie tracklistę albumu i brzmienie Nearly Forgot My Broken Heart!

Nearly Forgot My Broken Heart - nowy singiel Chrisa Cornella, promujący najnowszy album artysty zatytułowany Higher Truth jest już dostępny w streamingu. Czwarty solowy krążek artysty będzie miał premierę 18 września 2015. Pierwszy kawałek z nadchodzącego albumu opublikowany został na iTunes, wkrótce potem tekstowy klip do Nearly Forgot My Broken Heart znalazł się też na YouTube! Na Higher Truth pojawi się czternaście kawałków i jeden remiks. Zarówno szczegóły tracklisty, jak i najnowszy teledysk Cornella zamieszczamy poniżej.


TRACKLISTA albumu Higher Truth Chrisa Cornella:
Nearly Forgot My Broken Heart
Dead Wishes
Worried Moon
Before We Disappear
Through the Window
Josephine
Murderer of Blue Skies
Higher Truth
Let Your Eyes Wander
Only These Words
Circling
Our Time In the Universe
Bend In the Road
Wrong Side
Misery Chain
Our Time In the Universe
(Remix)

Chris Cornell - Nearly Forgot My Broken HeartPerseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Google Maps - polski lektor żegna się z kierowcami. Zastąpiła go maszyna

  2020-05-26
  Wielu kierowców używa Google Maps, a głos, który słyszą podczas jazdy, wiele razy wyprowadzał ich z korków. Niestety, polski lektor żegna się z kierowcami, a jego miejsce zajmie maszyna.
 • Dokument o Charlesie Mansonie: poznaliśmy nowy zwiastun filmu Helter Skelter: An American Myth

  2020-05-26
  O Charlesie Mansonie pojawiło się wiele filmów i publikacji, które poruszają tematykę sekty, którą Manson prowadził. Tym razem, pojawić się ma nowy dokument o Mansonie, którego tytuł to: Helter Skelter: An American Myt.
 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz