Dana Pakońska

12.08.2015 (15:39)

Chris Cornell - Nearly Forgot My Broken Heart: nowy kawałek na EskaROCK.plHigher Truth: premiera nowej płyty Chrisa Cornella zbliża się wielkimi krokami, a pierwszy singiel jest już dostępny w sieci! Sprawdźcie tracklistę albumu i brzmienie Nearly Forgot My Broken Heart!

Nearly Forgot My Broken Heart - nowy singiel Chrisa Cornella, promujący najnowszy album artysty zatytułowany Higher Truth jest już dostępny w streamingu. Czwarty solowy krążek artysty będzie miał premierę 18 września 2015. Pierwszy kawałek z nadchodzącego albumu opublikowany został na iTunes, wkrótce potem tekstowy klip do Nearly Forgot My Broken Heart znalazł się też na YouTube! Na Higher Truth pojawi się czternaście kawałków i jeden remiks. Zarówno szczegóły tracklisty, jak i najnowszy teledysk Cornella zamieszczamy poniżej.


TRACKLISTA albumu Higher Truth Chrisa Cornella:
Nearly Forgot My Broken Heart
Dead Wishes
Worried Moon
Before We Disappear
Through the Window
Josephine
Murderer of Blue Skies
Higher Truth
Let Your Eyes Wander
Only These Words
Circling
Our Time In the Universe
Bend In the Road
Wrong Side
Misery Chain
Our Time In the Universe
(Remix)

Chris Cornell - Nearly Forgot My Broken HeartPerseidy 2015 w Warszawie: imprezy na noc spadających gwiazd. Let's Get It Started!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Hopper jednak przeżył? Zdjęcie z planu 'Stranger Things 4' zdradzają kilka rzeczy

  2019-10-17
  Trzeci sezon Stranger Things okazał się niesamowitym sukcesem, jednak nic nie było wiadomo na temat 4. odsłony.W końcu Netflix ujawnił szczegóły i wiemy, że doczekamy się kolejnej odsłony przygód dzieciaków z Hawkins. Co ciekawe, ze zdjęć z planu wynika, że prawdopodobnie powróci Hopper!
 • Billie Eilish pojawiła się w koszulkach trzech wykonawców metalowych na raz. Środowiko rockowe popiera

  2019-10-17
  O Billie Eilish mówi się coraz więcej i coraz głośniej, nawet w środowisku rockowym. Wokalistka podbija listy przebojów,gra dla tysięcy osób i zaskakuje stylizacjami. Ostatnio, można było zobaczyć Billie w koszulce, która połączyła motywy trojga różnych wykonawców.
 • LOT wspiera studentów: weź udział w konkursie, wygraj płatny staż, bilety lotnicze i 10 000 zł

  2019-10-17
  Latanie samolotem od dawna nie jest już tylko podróżą, to także coś więcej. Podróże lotnicze inspirują i potrafią często wyzwolić ducha kreatywności, zwłaszcza u młodych ludzi.
 • BUKOVSKY - Tramwaje. Oto debiutancki singiel

  2019-10-17
  Mariusz Bukowski (Bukovsky), nastoletni głos zespołów gliwickiej sceny alternatywnej porzucił na lata śpiewanie, na rzecz poświęcenia się walce z przestępczością, a potem pomocy prawnej społeczeństwu.
 • 22-latek za granie w Football Manager, dostał pracę w klubie piłkarskim

  2019-10-16
  Z pewnością, wiele razy od rodziców słyszeliście, że od tych gier to nic dobrego nie będzie, a pracy to już w ogóle. Pewien gość, który świetnie radził sobie w Football Managerze, dostał pracę w klubie piłkarskim i to dzięki wynikom w grze.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz