Rafał Wróblewski

13.09.2019 (11:46)

Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl

Chłopiec palący papierosa na trybunach wywołał ogromny skandal w sieci! Internauci tłumaczą, że jakoś musiał odreagować emocje związane z piłką nożną. O co dokładnie chodzi? Kibice oglądający mecz między Bursasporem a Fenerbahce w telewizji byli zaniepokojeni, gdy operator skierował oko kamery na "chłopca", który puszcza dymka na trybunach stadionu. Jeszcze w czasie trwania charytatywnego pojedynku, z którego dochód został przekazany organizacjom zajmującym się pomaganiem w walce z rakiem, nagranie zaczęło krążyć po sieci zbierając mnóstwo wyświetleń. Jedna z kopii ma ponad 8,5 miliona na Twitterze! Nieważne, że Bursaspor wygrało z Fenerbahce 2:1. Internauci byli mocno zaangażowali się poszukiwaniami "palącego dziecka", by ostrzec go, że przez palenie nie urośnie.

Zobacz: Big Brother 2019 - kto jest głosem wielkiego brata?

Chłopiec palący papierosa - kim jest i ile ma lat?

Tureccy miłośnicy piłki nożnej momentalnie rozpoczęli identyfikację "chłopca" w sieci. Każdy jednogłośnie stwierdził, że szukają dziecka mającego kilkanaście lat. Jak się okazało, wszyscy byli w błędzie. Lokalne media podały, że w rzeczywistości chłopiec zbliża się do czterdziestki i jest kibicem Burasporu. Młodo wyglądający, 36-letni ojciec, zabrał ze sobą na stadion swojego syna! Miał zdradzić również, że za każdym razem zabiera ze sobą dowód osobisty, bo nikt nie wierzy w jego rok urodzenia.Jak się okazuje mężczyzna dostanie teraz mandat. Policja poszukuje go nie za to, że wygląda na kilkunastoletniego chłopa i oszukał internautów, a za lekceważenie publicznego zakazu palenia. Palenie w miejscach publicznych w Turcji, zgodnie z prawem, wiążę się z karą pieniężną w wysokości 69 lir tureckich (ok. 47 złotych).

Musimy dowiedzieć się, jakiego kremu przeciwstarzeniowego używa ten mężczyzna!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz