Rafał Wróblewski

13.09.2019 (11:46)

Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl

Chłopiec palący papierosa na trybunach wywołał ogromny skandal w sieci! Internauci tłumaczą, że jakoś musiał odreagować emocje związane z piłką nożną. O co dokładnie chodzi? Kibice oglądający mecz między Bursasporem a Fenerbahce w telewizji byli zaniepokojeni, gdy operator skierował oko kamery na "chłopca", który puszcza dymka na trybunach stadionu. Jeszcze w czasie trwania charytatywnego pojedynku, z którego dochód został przekazany organizacjom zajmującym się pomaganiem w walce z rakiem, nagranie zaczęło krążyć po sieci zbierając mnóstwo wyświetleń. Jedna z kopii ma ponad 8,5 miliona na Twitterze! Nieważne, że Bursaspor wygrało z Fenerbahce 2:1. Internauci byli mocno zaangażowali się poszukiwaniami "palącego dziecka", by ostrzec go, że przez palenie nie urośnie.

Zobacz: Big Brother 2019 - kto jest głosem wielkiego brata?

Chłopiec palący papierosa - kim jest i ile ma lat?

Tureccy miłośnicy piłki nożnej momentalnie rozpoczęli identyfikację "chłopca" w sieci. Każdy jednogłośnie stwierdził, że szukają dziecka mającego kilkanaście lat. Jak się okazało, wszyscy byli w błędzie. Lokalne media podały, że w rzeczywistości chłopiec zbliża się do czterdziestki i jest kibicem Burasporu. Młodo wyglądający, 36-letni ojciec, zabrał ze sobą na stadion swojego syna! Miał zdradzić również, że za każdym razem zabiera ze sobą dowód osobisty, bo nikt nie wierzy w jego rok urodzenia.Jak się okazuje mężczyzna dostanie teraz mandat. Policja poszukuje go nie za to, że wygląda na kilkunastoletniego chłopa i oszukał internautów, a za lekceważenie publicznego zakazu palenia. Palenie w miejscach publicznych w Turcji, zgodnie z prawem, wiążę się z karą pieniężną w wysokości 69 lir tureckich (ok. 47 złotych).

Musimy dowiedzieć się, jakiego kremu przeciwstarzeniowego używa ten mężczyzna!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • Lindemann, udostępnił klip stworzony w całości przez sztuczną inteligencję [WIDEO]

  2019-10-21
  Projekt Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się klip do numeru 'Ich weiß es nicht', który w całości stworzyła wirtualna rzeczywistość.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz