Kamil Pawłowski

12.11.2019 (12:07)

CEREMONY - data, miejsce i bilety na koncert amerykańskiej kapeliCEREMONY na żywo nie biorą jeńców! Nie wierzycie? 15 listopada w warszawskiej Hydrozagadce będziecie mieli okazję przekonać się o sile amerykańskiego zespołu z Kalifornii. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.

CEREMONY to amerykańska kapela z Rohnert Park w Kalifornii grająca mieszankę punka, post-punka i hardcore'u. Zespół na koncie ma sześć albumów. Ostatnie dokonanie to płyta "In the Spirit World Now" z tego roku. To własnie nowe wydawnictwo usłyszymy w piątek, 15 listopada w Hydrozagadce w Warszawie. Na pewno nie zabraknie także szlagierów formacji, w tym numeru Into the Wayside Part I/Sick z albumu Rohnert Park. Będzie to jedyny koncert CERMEONY w Polsce, dlatego tym bardziej warto pojawić się tego dnia na praskim podwórku. W roli supportu zobaczymy Lukier - dream punk z Warszawy

CEREMONY - bilety na koncert w Warszawie

BILETY:
65zł - https://www.biletomat.pl/koncerty/ceremony-warszawa-8369/ , https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/ceremony/ , Eventim, Ticketmaster, eBilet, Ticketos, Empik, Media Markt
75zł - w dniu koncertu
 

CEREMONY w Warszawie - rozpiska godzinowa

19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Lukier
21:00 - Ceremony 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz