Dominik Pajewski

17.02.2020 (14:17)

Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie



Ceny biletów na Rage Against The Machine są dosyć wysokie i wiele osób nie było w stanie kupić wejściówek w cenach, jakie zaproponowali organizatorzy. Okazuje się, że sam Tom Morello chwali ten pomysł.

Ceny biletów na Rage Against The Machine są nie tylko wysokie w Polsce, ale również na całym świecie. Grupa powraca do grania po ponad 10 latach przerwy, a w Polsce pojawi się pierwszy raz po 26 latach. Ceny są dosyć wysokie, przez co fani są mocno sfrustrowani, jednak Tom Morello chwali rozwiązanie.

KOBIETA Z OKŁADKI PIERWSZEJ PŁYTY BLACK SABBATH UDZIELIŁA WYWIADU. CO ROBI OBECNIE?



Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie

Tom Morello stwierdził, że tego typu praktyka to walka z konikami, którzy widząc tak wysokie ceny, nie będą kupować masowo i potem odsprzedawać wejściówek. Oczywiście, jest to naiwne podejście, ponieważ zainteresowanie jest tak duże, że ludzie za wszelką cenę będą chcieli kupić bilety. Jak napisał Morello na Twitterze:

Póki co udało nam się zablokować około 85% koników i przez jeden dzień zebraliśmy milion dolarów na cele charytatywne. Doceniamy ogromne zainteresowanie i omawiamy kolejne kroki, żeby mogło nas zobaczyć więcej osób.

Chodzi oczywiście o specjalne, droższe wejściówki, a wpływy z tych opcji mają zasilić konta instytucji charytatywnych w danym kraju. Rage Against The Machine wystapią w Polsce 10 września 2020.



TILL LINDEMANN NAGRAŁ PORNO, W KTÓRYM SAM WYSTĘPUJE. WSZYSTKO W RAMACH NOWEGO PROJEKTU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz