Dominik Pajewski

02.06.2020 (15:24)

Celeste prezentuje singiel ''I Can See the Change” wyprodukowany przez FINNEASA



 Wschodząca gwiazda soulu i zwyciężczyni prestiżowego plebiscytu BBC Sound 2020 Celeste prezentuje nowy, pełen optymizmu singiel „I Can See the Change”. Producentem utworu jest FINNEAS, brat Billie Eilish. Piosenka to optymistyczna opowieść o odnajdywaniu nadziei w czasach pełnych podziałów oraz o przekonaniu, że czeka na nas świetlana przyszłość – czyli przekaz, którego tak bardzo potrzebujemy w trudnych czasach.

Celeste tak opowiada o ''I Can See the Change”:

Przechodziłam przez dziwny czas. Na zewnątrz działo się mnóstwo ekscytujących rzeczy, ale w środku czułam się płasko. Było trochę tak, jakbym odłączyła się od samej siebie i świata dookoła, dlatego wiedziałam, że potrzebuję zmiany… Trudno mi to dokładnie wyrazić, ale gdy zaczęłam pisać ten utwór, pomyślałam o rozmazanym obrazie z oddali, który muszę przybliżyć, by zrozumieć, co na nim jest. Przy okazji zrozumiałam, że taka podróż nie będzie łatwa. Ostatecznie „I Can See the Change” to piosenka o nadziei i zmianie, ale by osiągnąć ten efekt, potrzeba dużo starań, cierpliwości i przekonania.

PLAGA SZARAŃCZY TORPEDUJE MIASTO. SCENY JAK Z FILMU GROZY [WIDEO]



Celeste - kim jest artystka?

Przełomowym momentem dla Celeste był triumf na BRIT Awards w kategorii Rising Star, jak również występ podczas gali, który był szeroko komentowany w mediach, m.in. przez takie nazwiska jak Stormzy, Harry Styles, Billie Eilish czy Dave. Znajomość z bratem Billie przerodziła się we współpracę w studiu.

Jak mówi FINNEAS:
 
Gdy zobaczyłem występ Celeste na BRIT w lutym, zmiotło mnie. Zawładnęła sceną w sposób, który był jednocześnie intymny i z rozmachem. Pierwsze, co zrobiłem po powrocie do domu, to zapoznanie się z jej katalogiem. Kiedy skontaktowano się ze mną w sprawie produkcji „I Can See the Change”, byłem wniebowzięty. W swoim życiu miałem już to szczęście, by współpracować z wykonawcami, którzy będą ponadczasowi i Celeste zdecydowanie jest jedną z takich artystek.
 
Choć w ostatnich tygodniach cały świat zwolnił, Celeste nie próżnuje. Wystąpiła m.in. dla COLORS, Chris Martin osobiście zaprosił ją do sesji Global Citizen organizowanej przez Światową Organizację Zdrowia, artystka pojawiła się też w „The Graham Norton Show” oraz „Children In Need’s Big Night” na antenie BBC. Celeste zaprezentowała także swoje inspiracje muzyczne w DJ-skim secie dla NTS Radio w ramach programu „Remote Utopias”, w którym zbierano fundusze na Global FoodBanking Network. Autorka „I Can See the Change” została uwzględniona w New Music Daily w Apple Music.
 

EDYTA BARTOSIEWICZ WKURZYŁA SIĘ NA RAPERÓW ZA ZSAMPLOWANIE JEJ WOKALU. CO DALEJ Z UTWOREM?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Były wokalista Kasabian skazany za pobicie narzeczonej. Zespół skomentował sytuację

  2020-07-09
  Sytuacja w zespole Kasabian jest dosyć napięta i niejasna, jednak po nowych doniesieniach na temat Toma Meighana, grupa wydała specjalne oświadczenie. Czy pobicie narzeczonej przez wokalistę, miało wpływ na usunięcie go z zespołu?
 • Bierze milion za post na Instagramie. Oto najbogatszy influencer

  2020-07-09
  Instagram stał się potężnym narzędziem, które stało się także miejscem pracy dla wielu osób. Na platformie da się zarobić ogromne pieniądze, a niektórzy zgarniają nawet milion dolarów za jeden post!
 • Woda na Marsie - pokazano film z niesamowitym zjawiskiem [WIDEO]

  2020-07-08
  Temat osiedlenia Marsa przewija się w rozmowach od lat i wygląda na to, że nie będzie to tylko marzenie rodem z filmów science-fiction. Ogłoszono obecność wody na czerwonej planecie! Czy jest szansa się tam osiedlić?
 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz