08.10.2012 (13:00)

Bush "The Afterlife" - nowy teledysk do kawałka z płyty "The Sea Of Memories" VIDEOGrupa Bush prezentuje teledysk do nowego singla z albumu "The Sea Of Memories" - "The Afterlife". Zespół, który święcił triumfy w latach `90, tą płytą wrócił niedawno na scenę.

Zespół dowodzony przez Gavina Rossdale` a nagrał nowy album po 10 latach "płytowej posuchy". Muzyka na "The Sea Of Memories" jest nasycona emocjami i gorzkim głosem Rossdale'a, który stał się znakiem rozpoznawczym zespołu.

Według wokalisty, płyta zachowuje równowagę pomiędzy walką, romansem, stratą, pożądaniem a aspiracjami. Wszystko to sprawia, że płyta „The Sea Of Memories” jest jednym z najlepszych wydawnictw w karierze grupy Bush.

Tracklista "The Sea Of Memories":

01. The Mirror Of The Signs
02. The Sound of Winter
03. All My Life
04. The Afterlife
05. All Night Doctors
06. Baby Come Home
07. Red Light
08. She‘s a Stallion
09. I Believe in You
10. Stand Up
11. The Heart of the Matter
12. Be Still My Love
 

 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz