Anna Dziełak

19.09.2019 (15:08)

Budka Suflera miała zagrać wspólnie z Ozzym Osbournem! Czemu do tego nie doszło?W we wrześniu 2019 w programie Kuby Wojewódzkiego pojawili się Mieczysław Jurecki i Tomasz Zeliszewski z zespołu Budka Suflera. Muzycy opowiadali o trasie '45 lat. Powrót do korzeni' i problemach zdrowotnych Romulada Lipko. Artyści opowiedzieli też o plotkach związanych z ich prawdopodobną współpracą z Ozzym Osbournem! Czego się dowiedzieliśmy? 

Budka Suflera to zespół, który na polskiej scenie zachwyca od 1974. Ich utwory takie jak Jest taki samotny dom, Jolka Jolka czy Takie Tango przeszły do historii muzyki. Członkowie zespołu, Mieczysław Jurecki i Tomasz Zeliszewski, pojawili się w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zadawał im pytania nie tylko o innych członków grupy. Zainteresowała go również głośna sprawa wspólnego koncertu grupy z Ozzym Osbournem. Co powiedzieli muzycy? 

Zobacz też: Nowa płyta System Of A Down już niebawem? Serj Tankian odpowiada

Budka Suflera miała zagrać koncert z Ozzym Osbournem? Czy grupa potwierdziła informację? 

Budka Suflera miała zagrać z Ozzym Osbournem! Informację potwierdzili muzycy podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego. Byłoby to z pewnością wyjątkowe wydarzenie na świecie jednak do współpracy nigdy nie doszło. Dlaczego? Sprawę skomentował Tomasz Zeliszewski:

Po prostu do tego nie doszło. Było w tym dużo naszej winy. To jest rzecz, której bardzo żałuję, ale mleko się wylało, nie ma co się zadręczać. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz