Daniel Wardziński

02.08.2015 (12:29)

Bruce Springsteen i U2 wspólnie na scenie - sprawdźcie video z występu w Nowym JorkuBruce Springsteen dołączył do U2 na scenie w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Wspólnie zagrali m.in. Still Haven't Found What I'm Looking For i Stand By Me. Zobaczcie video ze wspólnego występu.

Bruce Springsteen i U2 wspólnie na scenie. Takie niezwykłe połączenie dwóch legend rocka mieli okazję zobaczyć fani U2 na ich ostatnim koncercie w Madison Square Garden w Nowym Jorku, kończącym ich rezydencję w tym mieście. The Boss dołączył do Bono i spółki na dwa kawałki - Still Haven't Found What I'm Looking For oraz Stand By Me. Obydwu wykonów możecie posłuchać na video w dalszej części artykułu.

>>> Arsenal - Chelsea - transmisja meczu o Tarczę Wspólnoty 2015. Gdzie oglądać? <<<
 
Bono zapraszając na scenę swojego wyjątkowego gościa powiedział: To ktoś, kto dał nam powód, żeby stać się zespołem. I żeby w tym trwać. Nie o kurtuazję tutaj jednak chodzi, w występie widać gołym okiem prawdziwy szacunek między artystami i muzyczną wieź.

>>> Tour de Pologne 2015 - trasa i utrudnienia w ruchu. Które ulice zamknięte? <<<

Wspólne wykonanie Still Haven't Found What I'm Looking For i Stand By Me przez Bruce'a Springsteena i U2 na video poniżej. Sprawdźcie!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Levi's x STAR WARS galaktyczna kolekcja wkrótce w sklepach

  2019-10-23
  Istnieje niewiele elementów popkultury, które wzbudziły tyle emocji, nostalgii i poświęcenia wśród fanów, co saga Star Wars™. Od czasu premiery Star Wars: Część IV - Nowa Nadzieja, legendarna seria  fantasy o przygodach w kosmosie zajmuje specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powrócą zanim Star Wars: Skywalker wejdzie do kin w grudniu tego roku. Pomoże im w tym marka Levi’s®, która podjęła współpracę z Disney i Lucaslm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrującą epicką historię lmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.
 • Krzysztof Ibisz w Cyberpunk 2077. Oto nowy hit, który podbija sieć [WIDEO]

  2019-10-23
  Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Każdy przeciek powoduje szybsze bicie serc fanów, jednak ta informacja wywołała równie duże poruszenie. Krzysztof Ibisz w Cyberpunku? O co chodzi?
 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • Happysad - nowa płyta. Zespół zdradził, czego możemy spodziewać się na nowym krążku

  2019-10-23
  Happysad długo trzymali fanów w niepewności, aż w końcu ujawnili szczegóły najnowszego albumu. Wiemy już, czego możemy spodziewać się po nowym albumie, a wszystko zdradził Kuba Kawalec
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • Łódzki BLITZKRIEG wraca z pierwszy od 27 lat wydawnictwem studyjnym i zaprasza na trasę po Polsce

  2019-10-22
  24 października do sprzedaży trafi nowa ep-ka łódzkiej grupy Blitzkrieg zatytułowana „Good Times”. Jednocześnie zespół zapowiada serię koncertów, która rozpocznie się w czwartek od występu na łódzkim festiwalu Soundedit.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz