Daniel Wardziński

02.08.2015 (12:29)

Bruce Springsteen i U2 wspólnie na scenie - sprawdźcie video z występu w Nowym JorkuBruce Springsteen dołączył do U2 na scenie w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Wspólnie zagrali m.in. Still Haven't Found What I'm Looking For i Stand By Me. Zobaczcie video ze wspólnego występu.

Bruce Springsteen i U2 wspólnie na scenie. Takie niezwykłe połączenie dwóch legend rocka mieli okazję zobaczyć fani U2 na ich ostatnim koncercie w Madison Square Garden w Nowym Jorku, kończącym ich rezydencję w tym mieście. The Boss dołączył do Bono i spółki na dwa kawałki - Still Haven't Found What I'm Looking For oraz Stand By Me. Obydwu wykonów możecie posłuchać na video w dalszej części artykułu.

>>> Arsenal - Chelsea - transmisja meczu o Tarczę Wspólnoty 2015. Gdzie oglądać? <<<
 
Bono zapraszając na scenę swojego wyjątkowego gościa powiedział: To ktoś, kto dał nam powód, żeby stać się zespołem. I żeby w tym trwać. Nie o kurtuazję tutaj jednak chodzi, w występie widać gołym okiem prawdziwy szacunek między artystami i muzyczną wieź.

>>> Tour de Pologne 2015 - trasa i utrudnienia w ruchu. Które ulice zamknięte? <<<

Wspólne wykonanie Still Haven't Found What I'm Looking For i Stand By Me przez Bruce'a Springsteena i U2 na video poniżej. Sprawdźcie!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz