Daniel Wardziński

02.08.2015 (12:29)

Bruce Springsteen i U2 wspólnie na scenie - sprawdźcie video z występu w Nowym JorkuBruce Springsteen dołączył do U2 na scenie w Madison Square Garden w Nowym Jorku. Wspólnie zagrali m.in. Still Haven't Found What I'm Looking For i Stand By Me. Zobaczcie video ze wspólnego występu.

Bruce Springsteen i U2 wspólnie na scenie. Takie niezwykłe połączenie dwóch legend rocka mieli okazję zobaczyć fani U2 na ich ostatnim koncercie w Madison Square Garden w Nowym Jorku, kończącym ich rezydencję w tym mieście. The Boss dołączył do Bono i spółki na dwa kawałki - Still Haven't Found What I'm Looking For oraz Stand By Me. Obydwu wykonów możecie posłuchać na video w dalszej części artykułu.

>>> Arsenal - Chelsea - transmisja meczu o Tarczę Wspólnoty 2015. Gdzie oglądać? <<<
 
Bono zapraszając na scenę swojego wyjątkowego gościa powiedział: To ktoś, kto dał nam powód, żeby stać się zespołem. I żeby w tym trwać. Nie o kurtuazję tutaj jednak chodzi, w występie widać gołym okiem prawdziwy szacunek między artystami i muzyczną wieź.

>>> Tour de Pologne 2015 - trasa i utrudnienia w ruchu. Które ulice zamknięte? <<<

Wspólne wykonanie Still Haven't Found What I'm Looking For i Stand By Me przez Bruce'a Springsteena i U2 na video poniżej. Sprawdźcie!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz