Krzysztof Zawistowski

30.01.2014 (15:14)

BRODKA - GRANDA faworytem w konkursie na Fryderykową Płytę 20-lecia. Zobaczcie, pierwszą 10! [VIDEO]Album Brodki - Granda prowadzi w głosowaniu w konkursie na Fryderykową Płytę 20-lecia. Głosy można oddawać jeszcze przez dwa dni na Facebooku ZPAV.  Sprawdźcie, jak prezentuje się pierwsza 10!

Świetnie przyjęta płyta Moniki Brodki, wydana pod szyldem Brodka z 2011 prowadzi w głosowaniu w konkursie na Fryderykową Płytę 20-lecia. Głosować można przez specjalną aplikację konkursową na Facebooku ZPAV do 31.01.2014.

Brodka na swoim Facebooku podziękowała fanom za wsparcie:

 
>>> Orange Warsaw Festival 2014: Line-Up <<<

Tak prezentuje się pierwsza, konkursowa dziesiątka:


1. Brodka - Granda
2. Zakopower - Boso
3. Hey - Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!
4. Golec uOrkiestra - Golec uOrkiestra 2
5. Coma - Pierwsze Wyjście Z Mroku
6. Coma - Hipertrofia
7. Coma - Zaprzepaszczone Siły Wielkiej Armii Świętych Znaków
8. Justyna Steczkowska - Dziewczyna Szamana
9. Hey - MTV Unplugged
10. Coma - Coma


>>> Przystanek Woodstock 2014: kiedy i kto zagra? <<<

Fryderykowa Płyta 20-lecia to konkurs zorganizowany przez ZPAV na 20-lecie Nagród Muzycznych Fryderyk. Nominowane są wszystkie płyty nagrodzone statuetką od początku istnienia nagrody. Głosować można poprzez aplikację na facebookowym fanpage'u Związek Producentów Audio-Video

Brodka - Varsovie


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz