Anna Skalik

23.02.2015 (11:40)

Brit Awards 2015: nominacje. Foo Fighters nominowani w kategorii najlepszy zespół zagraniczny! [VIDEO]Foo Fighters dostali nominację do Brit Awards 2015! Zespół Dave'a Grohla walczy o statuetkę dla najlepszego zespołu zagranicznego. Ich konkurencją są m. in. The Black Keys.

Brit Awards 2015 - nominacja dla Foo Fighters. Ekipa Dave'a Grohla będzie walczyć o statuetkę w kategorii najlepszy zespół zagraniczny. Czy uda im się zdobyć nagrodę? Wśród pozostałych nominowanych w tej grupie jest też bluesowo-rockowy duet The Black Keys.

Gala rozdania Brit Awards 2015 odbędzie się 25 lutego w londyńskiej O2 Arena. Ceremonię uświetnią występy różnych gwiazd - wśród których nie zabrakło tez przedstawicieli rockowego grania. Kto wystąpi na żywo na gali Brit 2015? M.in. Ed Sheeran oraz Royal Blood, którzy - dodajmy - także doczekali się swoich nominacji do tegorocznych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego.

>>> Ed Sheeran zagra na żywo na gali Brit Awards 2015 <<<

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić ceremonię rozdania Brit Awards 2015, to przypominamy, że transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na żywo, online na ITV.com. Godzina transmisji Brit Awards 2015 jeszcze nie jest znana.

>>> Ogłoszono nominacje do Brit Awards 2015 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz