Anna Skalik

23.02.2015 (11:40)

Brit Awards 2015: nominacje. Foo Fighters nominowani w kategorii najlepszy zespół zagraniczny! [VIDEO]Foo Fighters dostali nominację do Brit Awards 2015! Zespół Dave'a Grohla walczy o statuetkę dla najlepszego zespołu zagranicznego. Ich konkurencją są m. in. The Black Keys.

Brit Awards 2015 - nominacja dla Foo Fighters. Ekipa Dave'a Grohla będzie walczyć o statuetkę w kategorii najlepszy zespół zagraniczny. Czy uda im się zdobyć nagrodę? Wśród pozostałych nominowanych w tej grupie jest też bluesowo-rockowy duet The Black Keys.

Gala rozdania Brit Awards 2015 odbędzie się 25 lutego w londyńskiej O2 Arena. Ceremonię uświetnią występy różnych gwiazd - wśród których nie zabrakło tez przedstawicieli rockowego grania. Kto wystąpi na żywo na gali Brit 2015? M.in. Ed Sheeran oraz Royal Blood, którzy - dodajmy - także doczekali się swoich nominacji do tegorocznych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego.

>>> Ed Sheeran zagra na żywo na gali Brit Awards 2015 <<<

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić ceremonię rozdania Brit Awards 2015, to przypominamy, że transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na żywo, online na ITV.com. Godzina transmisji Brit Awards 2015 jeszcze nie jest znana.

>>> Ogłoszono nominacje do Brit Awards 2015 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Menadżer Guns N' Roses o Nirvanie: byli przereklamowani

  2020-04-01
  Stosunki między Guns N' Roses i Nirvaną nigdy nie były za specjalnie określone, jednak otwartej wojny między zespołami nigdy nie było. Po latach, menadżer GNR, wypowiedział się o tym, co sądzi o Nirvanie.
 • Gary Holt (Slayer, Exodus) jest zarażony koronawirusem

  2020-04-01
  Mimo tego, że gitarzysta podejrzewał u siebie chorobę od dłuższego czasu, a w mediach pojawiały się plotki, dopiero teraz zostało to potwierdzone. Gary Holt publicznie przyznał się do tego, że zaraził się koronawirusem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-04-01
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Nick Cave wyznał, jak radzi sobie w czasie pandemii

  2020-04-01
  Pandemia koronawirusa zmieniła życie wszystkich, totalnie wywracając wszystko do góry nogami. Nick Cave postanowił powiedzieć, jak radzi sobie w tym trudnym dla wszystkich czasie.
 • Scena z Wiedźmina w wykonaniu kaskaderów. To nagranie robi wrażenie [WIDEO]

  2020-04-01
  Wiedźmin Netflixa okazał się prawdziwym hitem, który doczeka się kontynuacji. Fani cały czas przerabiają sceny z serialu, a niektórzy postanawiają nawet je trochę urozmaicić.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz