Anna Skalik

13.01.2014 (12:42)

BRIT Awards 2014: Kings Of Leon nominowany w kategorii najlepszy zespół zagraniczny. Pokonają Arcade Fire? [VIDEO]BRIT Awards 2014: zespół rockowy Kings Of Leon, znany m.in. z numeru Sex On Fire, został nominowany do BRIT Award 2014. O statuetkę dla najlepszego zespołu zagranicznego walczy m.in. z Arcade Fire.

Kings Of Leon znalazł się w gronie nominowanych do BRIT Awards 2014. Zespół dostał nominację w kategorii najlepszy zespół zagraniczny. Konkurencją będą m.in. takie zespoły jak Daft Punk, Arcade Fire i Haim.

Nominacja do Brit Award 2014
jest dla Kings Of Leon już dziewiątą. Wcześniej zespół nominowany był także za najlepszy album zagraniczny i największy przełom na brytyjskiej scenie muzycznej. Tegoroczna nominacja w kategorii najlepszy zespół zagraniczny jest już piątą dla Kings Of Leon.

>>> BRIT Awards 2014: nominacje dla Arctic Monkeys, Bastille i Jake'a Bugga <<<

Twórcy hitów Sex On Fire i Use Somebody mają na koncie już dwie statuetki Brit Award - obydwie zdobył w 2009 (najlepszy zespół zagraniczny i najlepsza płyta zagraniczna). W edycji Brit Awards 2014 Kings Of Leon po raz pierwszy dostał tylko jedną nominację. Do tej pory w edycjach Brit Awards 2004, 2008, 2009 i 2011 grupa była każdorazowo nominowana w dwóch kategoriach.
>>> Sonisphere 2014: Metallica w Polsce. Wybierasz się na koncert Metalliki? Zobacz występ z ostatniej wizyty w Polsce <<<


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz