Dominik Pajewski

06.08.2020 (14:31)

Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''W czasie padnemii, artyści starają się nadal być aktywni i działać nad nowymi projektami. Tym razem popularni gitarzyści, zagrali pod przewodnictwem Briana Maya numer ''Bohemian Rhapsody''.

W czasie pandemii koronawirusa, artyści chcą być jak najbardziej aktywni i starają się grać i tworzyć. Mimo braku koncertów, wielu muzyków stara się grać, czego przykładem może być akcja Briana Maya, który zaprosił do zagrania na gitarach hitu ''Bohemian Rhapsody''. Trzeba przyznać, że goście są bardzo ciekawi.

BLACKMETALOWY ZESPÓŁ TWIERDZI, ŻE MARILYN MANSON ŚCIĄGNĄŁ PO NICH GEST, KTÓRY WIDAĆ W NOWYM KLIPIE [WIDEO]


Brian May, Zakk Wylde i Steve Vai zagrali specjalną wersję ''Bohemian Rhapsody''

Wśród zaproszonych znaleźli się: Zakk Wylde, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Tosin Abasi Nuno Bettencourt. Wszystko działo się oczywiście na odległość i dzięki mocy internetu, mogło powstać coś tak ciekawego. Wszystko na czystej zajawce, bez spinki, zobaczcie sami:


 
Warto dodać, że wszystko działo się w ramach akcji ''At Home And Social With Nuno Bettencourt & Friends'', podczas której zbierano fundusze na rzecz pracowników klubów i ekip koncertowych, którzy przez koronawirusa nie mogą pracować.

KUPUJESZ PLAYSTATION 5? PAD Z PS4 NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ, CHYBA, ŻE...

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz