Dominik Pajewski

13.02.2020 (11:27)

Brian May wkurzył się i zaatakował kamerzystę [WIDEO]Brian May uchodzi za spokojnego człowieka, którego raczej trudno wyprowadzić z równowagi. Niestety, na jednym ze spotkań, gitarzysta Queen nie wytrzymał i zaatakował kamerzystę.

Brian May uznawany jest za bardzo spokojnego i stonowanego człowieka, który raczej nie wchodzi z nikim w konflikty. Niestety, podczas spotkania z fanami w Australli, doszło do nieprzyjemnego incydentu, podczas którego, Brian May zaatakował jednego z dziennikarzy.

FRED DURST ZOSTANIE NAJGORSZYM REŻYSEREM? ARTYSTA OTRZYMAŁ NOMINACJĘ DO ZŁOTYCH MALINBrian May wkurzył się i zaatakował kamerzystę [WIDEO]

Queen podróżują z Adamem Lambertem, a koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem mediów oraz fanów. Podczas jednego ze spotkań, gdzie pojawili się reporterzy 7News, May mocno zdenerwował się, gdy po prośbie o niefilmowanie, reporterzy wyjęli telefon i zaczęli rejestrować przebieg spotkania. May krzyknął:

Odłóż to, albo stanie się coś paskudnego. Rozumiesz? Przestań natychmiast. Mówię serio.


Po odłożeniu kamery i nagrywaniu telefonem, Brian May powiedział:

Ale jesteś sprytny, co nie? Jesteś pasożytem. Zostaw nas w spokoju. Rozumiesz?

AXL ROSE NARAZIŁ SIĘ FANOM, CHODZI O WPIS POLITYCZNY


W końcu gitarzysta nie wytrzymał i wytrącił telefon z ręki dziennikarza, przepraszając fanów za taką sytuację. Wszystko zostało zarejestrowane na poniższym nagraniu:
 


Gitarzysta opisał także całą sytuację ze swojej strony, mówiąc:

Był ten facet z ogromną kamerą. Zauważyłem go, ale nie miałem pojęcia kim jest – czy był razem z dziećmi, czy nie. Pozwoliłem mu filmować, jak podpisuję płyty, ale dzieci były wyraźnie poruszone spotkaniem i zasługiwały na chwilę prywatności. Najuprzejmiej jak umiałem zwróciłem się do niego mówiąc, że ma już swój materiał i może przestać filmować. Nie zrobił tego. Filmował dalej, nachalnie podsuwając mi kamerę pod nos. Uznałem to za celowe naruszenie mojej prywatności. W tej chwili wszystko się zmieniło. (...) Podszedłem do niego i położyłem rękę na jego telefonie, zanim mój ochroniarz mnie łagodnie odciągnął. (...) Gość Zepsuł mi cały dzień. Jeśli tego chcieliście, Channel 7, to się wam udało. Jest cienka linia między agresją a depresją.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz