Alicja Wójcik

12.09.2019 (14:37)

Breaking Bad w prawdziwym życiu - policja szuka mężczyzny, który wygląda jak HeisenbergHeisenberg jednak żyje? Takiego przekonania można nabrać, patrząc na zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, które udostępniła policja. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy osób, które nie mogą nadziwić się podobieństwu przestępcy do serialowego bohatera Breaking Bad.

Breaking Bad, serial opowiadający o niedocenionym nauczycielu chemii, który postanawia zająć się produkcją metamfetaminy, aby zapewnić rodzinie stabilność finansową po swojej śmierci, uważany jest za jedną z najlepszych produkcji telewizyjnych wszech czasów. Nikt jednak nie spodziewał się, że postać głównego bohatera może mieć swoje prawdziwe odzwierciedlenie w rzeczywistości.

EL CAMINO - TAK WYGLĄDA ZWIASTUN FILMU ZE ŚWIATA 'BREAKING BAD'

Heisenberg z Breaking Bad żyje?

Na fanpage'u departamentu policji w Galesburg w stanie Illinois pojawił się post ze zdjęciami poszukiwanych przestępców. Jednym z nich jest pięćdziesięciolatek, który do złudzenia przypomina złą wersję Waltera White'a. Mężczyzna jest nie tylko podobny do Heisenberga z rysów twarzy, ale jest też łysy, ma charakterystyczną bródkę i okulary. Do pełnego wizerunku brakuje mu jedynie kapelusza.
 

Ludzie w komentarzach pod postem popisują się kreatywnością w nawiązaniach do serialu i sugerują policjantom m.in., żeby w ramach poszukiwań "sprawdzić w Los Pollos Hermanos" albo "zadzwonić do Saula".

El Camino - film Breaking Bad na Netflix

Heisenberg już raczej nie ma tutaj szans na powrót, ale 11 października na Netflix ma trafić film, którego akcja dzieje się niedługo po wydarzeniach z serialu Breaking Bad. Produkcja nosi tytuł El Camino, a jej fabuła skupia się na poszukiwaniach Jessy'ego Pinkmana.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • Numer Rammstein leciał przez całą noc na stadionie. Niespotykana usterka głośników

  2019-09-21
  Do nietypowej awarii doszło w Budapeszcie na nowo wybudowanym stadionie Puscas Arena. Mieszkańcy stolicy Węgier mieli okazję przez całą noc słuchać z głośników zespołu Rammstein. Nie wszystkim się to spodobało...
 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz