Alicja Wójcik

12.09.2019 (14:37)

Breaking Bad w prawdziwym życiu - policja szuka mężczyzny, który wygląda jak HeisenbergHeisenberg jednak żyje? Takiego przekonania można nabrać, patrząc na zdjęcie poszukiwanego mężczyzny, które udostępniła policja. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy osób, które nie mogą nadziwić się podobieństwu przestępcy do serialowego bohatera Breaking Bad.

Breaking Bad, serial opowiadający o niedocenionym nauczycielu chemii, który postanawia zająć się produkcją metamfetaminy, aby zapewnić rodzinie stabilność finansową po swojej śmierci, uważany jest za jedną z najlepszych produkcji telewizyjnych wszech czasów. Nikt jednak nie spodziewał się, że postać głównego bohatera może mieć swoje prawdziwe odzwierciedlenie w rzeczywistości.

EL CAMINO - TAK WYGLĄDA ZWIASTUN FILMU ZE ŚWIATA 'BREAKING BAD'

Heisenberg z Breaking Bad żyje?

Na fanpage'u departamentu policji w Galesburg w stanie Illinois pojawił się post ze zdjęciami poszukiwanych przestępców. Jednym z nich jest pięćdziesięciolatek, który do złudzenia przypomina złą wersję Waltera White'a. Mężczyzna jest nie tylko podobny do Heisenberga z rysów twarzy, ale jest też łysy, ma charakterystyczną bródkę i okulary. Do pełnego wizerunku brakuje mu jedynie kapelusza.
 

Ludzie w komentarzach pod postem popisują się kreatywnością w nawiązaniach do serialu i sugerują policjantom m.in., żeby w ramach poszukiwań "sprawdzić w Los Pollos Hermanos" albo "zadzwonić do Saula".

El Camino - film Breaking Bad na Netflix

Heisenberg już raczej nie ma tutaj szans na powrót, ale 11 października na Netflix ma trafić film, którego akcja dzieje się niedługo po wydarzeniach z serialu Breaking Bad. Produkcja nosi tytuł El Camino, a jej fabuła skupia się na poszukiwaniach Jessy'ego Pinkmana.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • Vans składa ukłon w stronę uwielbianej amerykańskiej rodziny: The Simpsons

  2020-08-03
  Dzięki nowej kolaboracji z amerykańską ikoną w pełnej okazałości, Vans oddaje chołd amerykańskiej kulturze.
 • Guns N' Roses wydadzą swoją kultową składankę na winylu

  2020-08-03
  Odkąd do Guns N' Roses powrócił Slash, zainteresowanie grupą ponownie rośnie i spokojnie można stwierdzić, że wszystko wróciło na właściwe tory. Grupa z pewnością to zauważyła, ponieważ postanowiono wydać kultową składankę grupy na winylu.
 • Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawach

  2020-08-03
  Stan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz