Dana Pakońska

20.05.2015 (20:36)

Brandon Flowers o nowej solowej płycie: "Tak powinno grać The Killers!" [VIDEO]The Killers: lider zespołu szczerze o twórczości macierzystej grupy i własnym projekcie. Co Brandon Flowers mówi na temat swojej muzyki solo i z Killersami?

Brandon Flowers o swoim nowym krążku: wokalista przyznał, że od kiedy zaczął udzielać wywiadów w związku z promocją swojego albumu, zdał sobie sprawę, że stworzył nową płytę The Killers - Chodzi o to, że zrobiłem to, co powinniśmy stworzyć wspólnie na swoim drugim albumie, ale nigdy nie daliśmy nikomu tej przyjemności.

>>> The Killers nagrywają nową płytę, bo ostatnia nie była dość dobra? Brandon Flowers szczerze o planach zespołu [VIDEO] <<<

Brandon Flowers jest świeżo po premierze swojego solowego krążka, zatytułowanego The Desired Effect. Stwierdza jednak, że przede wszystkim czuje się wokalistą The Killers i bardzo utożsamia się z zespołem.

The Killers - Somebody Told Me>>> Eurowizja 2015: kiedy Polska, o której godzinie występ Moniki Kuszyńskiej? W imię miłości, nie przegapcie! <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • Artysta przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie

  2020-01-20
  Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, tym bardziej podczas koncertu. Muzyk przeprosił fanów, zamknął oczy i zmarł na scenie.
 • Shavo Odadjian (SOAD) założył nowy zespół! Co wiemy o grupie?

  2020-01-20
  Fani System Of A Down są raczej pogodzeni z faktem, że zespół nie zamierza wydawać nic nowego. W momencie wydawniczego niebytu, basista grupy, Shavo Odadjian postanowił powołać do życia nowy zespół.
 • Podczas koncertu Machine Head, fan oświadczył się dziewczynie w środku mosh-pitu

  2020-01-20
  Koncerty Machine Head kojarzą się z niesamowitą energią i agresywną muzyką, która porusza tłum do szaleńczego pogo. Okazuje się, że nawet w tak mocnym pogo, można się oświadczyć!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz