Dominik Pajewski

09.03.2019 (00:42)

Blogerka modowa myślała, że ciuchy z logo Metalliki, to firma 'Metallic' [WIDEO]Moda rządzi się swoimi prawami i w zasadzie nie nam ją oceniać, wiadomo. Jednak, pewna blogerka modowa tak zachwyciła się bluza z logo Metalliki, że aż zwróciła uwagę wielu osób. Problem w tym, że uznała logotyp za nazwę firmy odzieżowej.

To, że logotypy znanych zespołów pojawiają się na ciuchach znanych sieciówek nie jest niczym nowym. Od lat możemy zobaczyć motywy związane z Guns N' Roses lub Metalliką w dużych sklepach i nie jest to niczym dziwnym.

Najgorsze wykonanie Perfectu w polskim talent-show. Jury All Together Now - Śpiewajmy Razem było załamane [WIDEO]

 
Zasadniczo, to często niezła okazja by kupić dobrej jakości koszulkę, która jest na licencji zespołu i nie płacić tak dużo jak na stoisku z merchem podczas koncertu. Oczywiście, często zdarza się tak, że ktoś kupuje taki shirt, bo podoba mu się wzór, a o samym wykonawcy nie wie zbyt wiele. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z ogromnym failem, który wywołuje tylko salwy śmiechu.

Blogerka modowa myślała, że logo Metalliki to nazwa firmy odzieżowej

Wszystko ma swoje granice, no ale kiedy w grę wchodzi brak rozpoznawalności logotypu Metalliki, to zaczyna to być wyjątkowo słabe. Rozumiemy, że można nie być fanem jakiegoś zespołu, ale ten logotyp jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Z resztą, czy ta dziewczyna nigdy nie tańczyła wolnego tańca na dyskotece szkolnej? Tam prawie zawsze pojawia się 'Nothing Else Matters', przynajmniej kiedyś było. Nagranie z zachwytem nad firmą 'METALLIC' (dobrze widzicie), ma już ponad 2 miliony wyświetleń, a my ukrywamy twarz w dłoniach z zażenowania...Teledysk do ostatniego numeru Chestera Benningtona trafił do sieci [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot w Polsce 2020 - DATA i informacje o BILETACH na koncert w Łodzi

  2019-08-22
  Koncert Slipknot w Polsce w 2020 roku ogłoszony! Poznajcie szczegóły występu zespołu, który pod przewodnictwem Coreya Taylora, zagra po raz kolejny w naszym kraju.
 • Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

  2019-08-22
  Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 
 • We Will Rock You zagrane przez 1000 muzyków. Takiego coveru Queen jeszcze nie było [WIDEO]

  2019-08-21
  Queen to jeden z tych zespołów, które często są przerabiane, a po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', ilość coverów wzrasta. Tym razem, postanowiono jednak przerobić muzykę zespołu i to przy udziale 1000 osób!
 • Foo Fighters - nowa płyta: muzycy zdradzają pierwsze szczegóły

  2019-08-21
  Foo Fighters nie należą do zespołów, które zwlekają z wydaniem nowego albumu. Jak się okazało, zespól poczynił pierwsze kroki w stronę nowego wydawnictwa, 
 • Metallica - Warszawa 2019 - godzina koncertu. O której gra zespół?

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - godzina o której gra zespół. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat czasówki koncertu na PGE Narodowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz