Dominik Pajewski

09.03.2019 (00:42)

Blogerka modowa myślała, że ciuchy z logo Metalliki, to firma 'Metallic' [WIDEO]Moda rządzi się swoimi prawami i w zasadzie nie nam ją oceniać, wiadomo. Jednak, pewna blogerka modowa tak zachwyciła się bluza z logo Metalliki, że aż zwróciła uwagę wielu osób. Problem w tym, że uznała logotyp za nazwę firmy odzieżowej.

To, że logotypy znanych zespołów pojawiają się na ciuchach znanych sieciówek nie jest niczym nowym. Od lat możemy zobaczyć motywy związane z Guns N' Roses lub Metalliką w dużych sklepach i nie jest to niczym dziwnym.

Najgorsze wykonanie Perfectu w polskim talent-show. Jury All Together Now - Śpiewajmy Razem było załamane [WIDEO]

 
Zasadniczo, to często niezła okazja by kupić dobrej jakości koszulkę, która jest na licencji zespołu i nie płacić tak dużo jak na stoisku z merchem podczas koncertu. Oczywiście, często zdarza się tak, że ktoś kupuje taki shirt, bo podoba mu się wzór, a o samym wykonawcy nie wie zbyt wiele. W tym wypadku mamy jednak do czynienia z ogromnym failem, który wywołuje tylko salwy śmiechu.

Blogerka modowa myślała, że logo Metalliki to nazwa firmy odzieżowej

Wszystko ma swoje granice, no ale kiedy w grę wchodzi brak rozpoznawalności logotypu Metalliki, to zaczyna to być wyjątkowo słabe. Rozumiemy, że można nie być fanem jakiegoś zespołu, ale ten logotyp jest chyba jednym z najbardziej rozpoznawalnych. Z resztą, czy ta dziewczyna nigdy nie tańczyła wolnego tańca na dyskotece szkolnej? Tam prawie zawsze pojawia się 'Nothing Else Matters', przynajmniej kiedyś było. Nagranie z zachwytem nad firmą 'METALLIC' (dobrze widzicie), ma już ponad 2 miliony wyświetleń, a my ukrywamy twarz w dłoniach z zażenowania...Teledysk do ostatniego numeru Chestera Benningtona trafił do sieci [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz