27.06.2013 (06:00)

Bloc Party - nowy kwałek "Ratchet" i EPka "The Nextwave Sessions" [2013]Zanim zrobią sobie wakacje, wydadzą nową muzykę. Członkowie Bloc Party zapowiedzieli premierę EPki "The Nextwave Sessions" i zaprezentowali teledysk do singla "Ratchet".

EPka "The Nextwave Sessions" ukaże się 12 sierpnia. Materiał powstał podczas ubiegłorocznej światowej trasy koncertowej grupy Bloc Party. Piosenki wyprodukował Dan Carey. EPkę promuje singiel "Ratchet", do którego grupa przygotowała specjalny teledysk. Klip nawiązuje do wcześniejszych produkcji grupy Bloc Party.

Tracklista Bloc Party "The Nextwave Sessions":  
 
Ratchet
Obscene
French Exit
Montreal
Children Of The Future

Przypomnijmy, że "The Nextwave Sessions" będzie ostatnim wydawnictwem Bloc Party przed zapowiadaną przerwą w działalności. Zespół planuje wakacje po zakończeniu obecnej trasy koncertowej.

To nie pierwsza próba zrobienia przez Bloc Party kolejnej, tym razem dłuższej przerwy w działalności. "Zdecydowanie po letniej trasie koncertowej robimy sobie wolne. Tym razem jednak przerwa może potrwać do 2016 roku. To będzie co najmniej pół roku, może rok, może dwa lata" - powiedział gitarzysta Russell Lissack w wywiadzie dla Postmedia News.

Muzycy chcą poświęcić wolny czas na pracę nad własnymi projektami. Lissack nie ukrywa, że nie zawsze członkowie zespołu świetnie się dogadują, więc odpoczynek od siebie nie zaszkodzi. "Gramy świetny koncert i jest super, ale następnego dnia pojawia się jakiś drobny problem i wszyscy nienawidzą się nawzajem".  
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • Booze & Glory - koncerty Warszawa i Poznań. Bilety, daty, miejsca

  2019-11-14
  Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu! Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

  2019-11-14
  Guns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.
 • Marilyn Manson porwał publiczność na hip hopowej imprezie [WIDEO]

  2019-11-14
  Marilyn Manson lubi zaskakiwać fanów i to często w odważny sposób. Tym razem, wokalista wystąpił na festiwalu hip-hopowym i co ciekawe, został bardzo ciepło przyjęty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz