Daniel Wardziński

13.02.2014 (14:05)

Blink 182 - nowy album gwiazd prześmiewczego rocka w drodze, premiera latem [VIDEO]Blink 182 wydadzą nowy album latem 2014 roku. Taką informacją i fotkami ze studia podzielili się na swoim Twitterze. Prześmiewczy rockowy zespół z Kalifornii chce wydać album przed Leeds Festival 2014.

Blink 182 nagrywają nowy album. Mark Hoppus podzielił się na swoim Twitterze zdjęciem ze studia, które podpisał jako demówki kawałków Blink 182. Zespół grający kalifornijskiego punka z prześmiewczym i dowcipnym zacięciem swego czasu był bardzo popularny, a rotacja ich klipów w telewizjach muzycznych był bardzo wysoka. Niedługo będziemy mogli usłyszeć ich nowe kawałki.

>>> WALENTYNKI 2014: najciekawsze covery lovesongów zespołu happysad <<<

Po rozstaniu z wytwórnią Interscope wielu myślało, że to początek końca Blink 182. Ostatnie miesiące wskazują jednak na coś przeciwnego. Najpierw perkusista rockowego zespołu Travis Barker zaczął regularnie prezentować swoje kapitalne remixy znanych kawałków, które cieszą się dużą popularnością. Potem okazało się, że Blink 182 dostali zaproszenie na olbrzymi Leeds Festival, który odbędzie się pod koniec sierpnia 2014. Hoppus i spółka chcą zdążyć z nowym materiałem przed festiwalem.
 
>>> DEEP PURPLE W POLSCE: dwa koncerty w Poznaniu i Katowicach <<<

Blink 182 mają na koncie osiem pełnych albumów. Ostatnim ich wydawnictwem jest wydana w 2012 epka Dogs Eating Dogs. Największym hitem zespołu jest z pewnością zobrazowany komicznym klipem All The Small Things.

Blink 182 - All The Small Things

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz