Daniel Wardziński

13.02.2014 (14:05)

Blink 182 - nowy album gwiazd prześmiewczego rocka w drodze, premiera latem [VIDEO]Blink 182 wydadzą nowy album latem 2014 roku. Taką informacją i fotkami ze studia podzielili się na swoim Twitterze. Prześmiewczy rockowy zespół z Kalifornii chce wydać album przed Leeds Festival 2014.

Blink 182 nagrywają nowy album. Mark Hoppus podzielił się na swoim Twitterze zdjęciem ze studia, które podpisał jako demówki kawałków Blink 182. Zespół grający kalifornijskiego punka z prześmiewczym i dowcipnym zacięciem swego czasu był bardzo popularny, a rotacja ich klipów w telewizjach muzycznych był bardzo wysoka. Niedługo będziemy mogli usłyszeć ich nowe kawałki.

>>> WALENTYNKI 2014: najciekawsze covery lovesongów zespołu happysad <<<

Po rozstaniu z wytwórnią Interscope wielu myślało, że to początek końca Blink 182. Ostatnie miesiące wskazują jednak na coś przeciwnego. Najpierw perkusista rockowego zespołu Travis Barker zaczął regularnie prezentować swoje kapitalne remixy znanych kawałków, które cieszą się dużą popularnością. Potem okazało się, że Blink 182 dostali zaproszenie na olbrzymi Leeds Festival, który odbędzie się pod koniec sierpnia 2014. Hoppus i spółka chcą zdążyć z nowym materiałem przed festiwalem.
 
>>> DEEP PURPLE W POLSCE: dwa koncerty w Poznaniu i Katowicach <<<

Blink 182 mają na koncie osiem pełnych albumów. Ostatnim ich wydawnictwem jest wydana w 2012 epka Dogs Eating Dogs. Największym hitem zespołu jest z pewnością zobrazowany komicznym klipem All The Small Things.

Blink 182 - All The Small Things

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz