18.10.2013 (19:00)

Black Sabbath "Loner" - zobacz najnowszy teledysk! [2013, VIDEO]



"Loner" to najnowszy singiel grupy Black Sabbath. Muzycy zaprezentowali teledysk do tej piosenki. Kawałek pochodzi z płyty "13", pierwszego od lat albumu zespołu w legendarnym składzie.

Płyta "13" to pierwszy od 35 lat album Black Sabbath z Ozzym Osbournem w roli wokalisty. Zespół w składzie: Ozzy Osbourne (wokal), Tony Iommi (gitara) i Geezer Butler (bas ), nagrał materiał w Los Angeles wraz z perkusistą Bradem Wilkiem (Rage Against The Machine). Producentem krążka jest legendarny Rick Rubin.

Tracklista Black Sabbath "13": 

1.End of the Beginning
2.God Is Dead?
3.Loner
4.Zeitgeist
5.Age of Reason
6.Live Forever
7. Damaged Soul
8. Dear Father  
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz