Daniel Wardziński

18.01.2016 (13:52)

Black Sabbath - ostatnia trasa koncertowa The End - zapowiedź, setlista, szczegóły. SprawdźcieOstatnia trasa koncertowa Black Sabbath The End to wielkie wydarzenie. Znamy już setlistę, mamy oficjalną zapowiedź video trasy i pierwsze szczegóły. Pożegnalna trasa coraz bliżej.

Black Sabbath żegnają się ze swoimi fanami na pożegnalnej trasie koncertowej zatytułowanej The End. Znamy pierwsze szczegóły dotyczące trasy koncertowej - m.in. setlista, która obejmować będzie klasyki, które przez wiele lat nie wchodziły do repertuaru koncertowego Black Sabbath. Mamy również oficjalną zapowiedź video trasy, która robi olbrzymi apetyt na ostatnie koncerty legend metalu.

Na promocyjnym video możemy zobaczyć jak zespół przygotowuje się do trasy koncertowej, a także które numery ćwiczy i nie brakuje tutaj zaskoczeń. Jeśli jednak jest to pożegnalna trasa, repertuar musi być przekrojowy. Zobaczycie także wypowiedzi członków zespołu dotyczące trasy.
 
Na trasie The End na szczęście znalazło się również miejsce dla polskich fanów. Szczegółowy plan trasie koncertowej obejmuje olbrzymią ilość dat i miejsc. Wśród nich znalazł się Kraków. To będzie niepowtarzalna okazja, żeby po raz ostatni zobaczyć na żywo niekwestionowane legendy współczesnej muzyki.

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o Queen, Metallice czy Lady Gadze. Obejrzyjcie już teraz:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawi 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • Łódzkie HEDONE powróciło z nowym singlem po 15 latach

  2020-04-02
  Łódzka grupa kierowana przez Macieja Werka opublikowała pierwszy premierowy utwór od 15 lat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz