Dominik Pajewski

10.07.2020 (15:25)

Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludziPandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.
 

Koronawirus zmienił cały świat i zmusił wszystkich do tego, aby swoje przyzwyczajenia mocno zmodyfikować. Jedną z nowych rzeczy, które stały się obowiązkowe jest noszenie maseczek, a dokładniej zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Niestety, nie wszyscy przestrzegają zasad i ciągle trzeba im przypominać o tym, że jest pandemia. Pewien ojciec, z pomocą swojej córki, postanowił przypomnieć ludziom, że trzeba nosić maseczkę, a co najciekawsze, zrobił to w stylu black metalowym.

METALLICA ZAGRANA NA UKULELE. TAK BRZMI WYJĄTKOWY COVER 'MOTORBREATH'
 

  

Noś maseczkę! Przypomina o tym black metalowy ojciec z córką

Można byłoby zrobić wesołą piosenkę, można też zrobić cover znanego hitu, jednak można także ostro pojechać i tak jest tym razem. Ojciec z córką postanowili w ostry sposób przypomnieć o tym, że zakrywanie nosa i ust jest bardzo ważne w tym trudnym czasie i lepiej to robić bo... Reszty dowiecie się z nagrania:
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz