Daniel Wardziński

10.06.2015 (10:42)

Black Keys - co dalej? Dan Auerbach z nowym zespołem. Kim są The Arcs? Singiel Stay In My Corner [AUDIO]Co dalej z Black Keys pytają fani na wieść o tym, że Dan Auerbach zakłada nowy zespół - The Arcs. Mamy nawet pierwszy singiel formacji i informacje o nadchodzącym projekcie. Co planuje Dan?

The Arcs to nowy projekt w którym wziął udział Dan Auerbach, gwiazda Black Keys i producent ostatniego albumu Lany Del Rey. Nie zapowiada się, aby projekt miał w znaczący sposób wpłynąć na współpracę z Patrickiem Carneyem w ramach Black Keys. W pracy nad materiał Yours, Dreamily Auerbachowi pomagali m.in. Leon Michels (założyciel Truth & Soul Records), Richard Swift (gra jako basista z Black Keys), Homer Steinweiss (znany z Menahan Street Band), Nick Movshon (współpracowął m.in. z Amy Winehouse), gitarzysta Kenny Vaughan oraz członkinie Mariachi Flor de Toloache.

>>> Copa America 2015 - terminarz i plan transmisji TV. Sprawdź kiedy start imprezy <<<
Album Yours Dreamily został nagrany w przeciągu dwóch tygodni i był typowym spontanicznym pomysłem, który przerodził się w pełny projekt. Oficjalna premiera materiału nakładem Nonesuch Records już 4 września 2015. Sam Auerbach określił projekt jako dziwaczny. Znajdzie się na nim 13 premierowych kompozycji, a jedną z nich jest Stay In My Corner - pierwszy singiel, którego możecie posłuchać już teraz na EskaROCK.pl. Pod spodem również pełna tracklista nowego albumu.

>>> OWF 2015: o której wejście? Co można wnosić? Sprawdź regulamin! <<<

Tracklista:

'Once We Begin (Intro)'
'Outta My Mind'
'Put A Flower In Your Pocket'
'Pistol Made Of Bones'
'Everything You Do (You Do For You)'
'Stay In My Corner'
'Cold Companion'
'The Arc'
'Nature's Child'
'Velvet Ditch'
'Chains Of Love'
'Come & Go'
'Rosie (Ooh La La)'
'Searching The Blue'


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz