Daniel Wardziński

10.06.2015 (10:42)

Black Keys - co dalej? Dan Auerbach z nowym zespołem. Kim są The Arcs? Singiel Stay In My Corner [AUDIO]Co dalej z Black Keys pytają fani na wieść o tym, że Dan Auerbach zakłada nowy zespół - The Arcs. Mamy nawet pierwszy singiel formacji i informacje o nadchodzącym projekcie. Co planuje Dan?

The Arcs to nowy projekt w którym wziął udział Dan Auerbach, gwiazda Black Keys i producent ostatniego albumu Lany Del Rey. Nie zapowiada się, aby projekt miał w znaczący sposób wpłynąć na współpracę z Patrickiem Carneyem w ramach Black Keys. W pracy nad materiał Yours, Dreamily Auerbachowi pomagali m.in. Leon Michels (założyciel Truth & Soul Records), Richard Swift (gra jako basista z Black Keys), Homer Steinweiss (znany z Menahan Street Band), Nick Movshon (współpracowął m.in. z Amy Winehouse), gitarzysta Kenny Vaughan oraz członkinie Mariachi Flor de Toloache.

>>> Copa America 2015 - terminarz i plan transmisji TV. Sprawdź kiedy start imprezy <<<
Album Yours Dreamily został nagrany w przeciągu dwóch tygodni i był typowym spontanicznym pomysłem, który przerodził się w pełny projekt. Oficjalna premiera materiału nakładem Nonesuch Records już 4 września 2015. Sam Auerbach określił projekt jako dziwaczny. Znajdzie się na nim 13 premierowych kompozycji, a jedną z nich jest Stay In My Corner - pierwszy singiel, którego możecie posłuchać już teraz na EskaROCK.pl. Pod spodem również pełna tracklista nowego albumu.

>>> OWF 2015: o której wejście? Co można wnosić? Sprawdź regulamin! <<<

Tracklista:

'Once We Begin (Intro)'
'Outta My Mind'
'Put A Flower In Your Pocket'
'Pistol Made Of Bones'
'Everything You Do (You Do For You)'
'Stay In My Corner'
'Cold Companion'
'The Arc'
'Nature's Child'
'Velvet Ditch'
'Chains Of Love'
'Come & Go'
'Rosie (Ooh La La)'
'Searching The Blue'


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz