Dominik Pajewski

15.01.2020 (10:34)

Billie Eilish napisze piosenkę do nowego Bonda. Czy jest powód do zdziwienia?To z pewnością jedna z tych informacji, które zaskakują i wywołują dyskusję. Jednak, czy to faktycznie takie zaskoczenie? Billie Eilish napisze piosenkę do najnowszej odsłony filmów o Jamesie Bondzie.

Z pewnością ta informacja może zaskoczyć wiele osób, a przede wszystkim fanów filmów o Jamesie Bondzie. Piosenkę do najnowszej odsłony przygód agenta 007, napisze Billie Eilish. Z pewnością jest to elektryzujący news, jednak czy aż tak bardzo zaskakujący?

PEARL JAM - GIGATON: WSZYSTKO CO WIEMY O NAJNOWSZEJ PŁYCIE ZESPOŁUBillie Eilish napisze piosenkę do nowego Bonda. Czy jest powód do zdziwienia?

Pojawiło się wiele głosów zdziwienia i wiele zaskoczonych osób, jednak czy jest powód do zdziwienia? Młoda wokalistka szturmem podbiła listy przebojów, a w drugiej połowie 2020 roku ma być headlinerem większości festiwali. Wybór jest raczej oczywisty i naturalny. Tak Billie napisała o wyróżnieniu:

To wielki zaszczyt napisać piosenkę do filmu będącego częścią legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza seria filmów na świecie. Wciąż jestem w szoku.
 
Najnowszy film o przygodach Jamesa Bonda będzie 25. odsłoną serii, będzie to także ostatni film z udziałem Daniela Craiga.

JAR JAR BINKS POWRÓCI W NOWYM SERIALU STAR WARS?
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz