Anna Skalik

19.05.2014 (12:36)

Billboard Music Awards 2014: wyniki - zespół Bon Jovi uhonorowany statuetką. Sprawdź, w jakiej kategorii. [VIDEO]Rozdano Billboard Music Awards 2014. Wyniki okazały się korzystne dla zespołu Bon Jovi.  Jon Bongiovi i jego ekipa dostali statuetkę w kategorii Najlepszy Artysta Koncertowy.

Wyniki Billboard Music Awards 2014: zespół Bon Jovi uhonorowany nagrodą w kategorii Najlepsza Trasa Koncertowa. W tej kategorii zespół konkurował m.in. z Brucem Springsteenem oraz popowymi wokalistkami Beyoncé, Pink i Rihanną.

Choć zespół Bon Jovi nie miał okazji wystąpić na gali, to jednak już samo zdobycie nagrody dla najlepszego artysty koncertowego jest sporym wyróżnieniem - szczególnie dla zespołu, który istnieje od ponad 20 lat.

>>> Billboard Music Awards 2014: 5 statuetek dla Imagine Dragons <<<


Jon Bongiovi i jego ekipa udowodnili, że zasługują na miano legend rocka i przez wszystkie lata grania nie stracili ani trochę swojej energii.

Gala rozdania Billboard Music Awards 2014 odbyła się w nocy z 18 na 19 maja. Nagrody wręczano w kilkunastu kategoriach. Spośród rockowych wykonawców największy sukces odniósł zespół Imagine Dragons, który nominowany był w jedenastu kategoriach, a ostatecznie otrzymał 5 statuetek. Występ tego zespołu możecie zobaczyć poniżej.

>>> Billboard Music Awards 2014: pełna lista zwycięzców <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IKEA i LEGO łączą siły! Ujawniono pierwsze zdjęcia specjalnej serii

  2020-07-16
  IKEA stała się symbolem wnętrzarskiego stylu i chyba każdy kiedyś zetknął się z wyrobami skandynawskiego giganta. Z kolei LEGO, to jedna z tych marek, która tak bardzo weszła do popkultury, że ciężko znaleźć osobę, która nie miała kiedyś w ręku słynnych klocków. Teraz te dwie marki łączą siły, by stworzyć specjalną kolekcję.
 • Metallica zapowiada premierę specjalnego albumu!

  2020-07-16
  Metallica oraz San Francisco Symphony prezentują „S&M2” – zapis audio i wideo koncertów z 6 i 8 września 2019, które odbyły się w San Francisco Chase Center. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 28 sierpnia.
 • Kolejny weekend za Okrągło! Oscarowy hit w kinie plenerowym i wiele innych atrakcji

  2020-07-16
  Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych i w najbliższy weekend wpadnijcie na Okrąg. Czeka tam na Was dawka kulinarnych doznań oraz kulturowych i fizycznych przeżyć!
 • Nowy Batman zostanie zrealizowany w całości w studiu! Kiedy premiera?

  2020-07-16
  Batman jest postacią, która cały czas elektryzuje fanów i jak widać, Warner Bros chce głównie w tego bohatera inwestować pieniądze. Najnowsza część, gdzie w Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattison, zostanie trochę opóźniona przez pandemię, ale jak się okazuję duża część ujęć powstanie w studiu.
 • Dom z papieru 5 - wiemy kiedy pojawi się nowa odsłona serii

  2020-07-16
  Dom z papieru stał się ogólnoświatowym fenomenem, który zawładnął wyobraźnią widzów na całym świecie. Wszyscy miłośnicy serialu, czekają na to, co dalej stanie się z bohaterami i w końcu przekazano konkretne informacje.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz