Dominik Pajewski

03.04.2020 (18:02)

Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine"Bill Withers nie żyje! Autor hitu "Ain't No Sunshine" odszedł w wieku 81 lat.

Bill Wither, autor kultowego numery "Ain't No Sunshine" nie żyje. Artysta odszedł w wieku 81 lat, a o jego śmierci poinformowała rodzina. Przyczyną śmierci nie był koronawirus, a problemy z sercem.

Gwarancje de minimis na lepszych warunkach


Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine". O śmierci poinformowała rodzina

Jak przekazała w specjalnym oświadczeniu rodzina artysty:

Jesteśmy zdruzgotani utratą naszego ukochanego, oddanego męża i ojca (...) W życiu prywatnym żył blisko swojej rodziny i przyjaciół, jego muzyka zawsze należała do świata. W tym trudnym czasie modlimy się, by jego muzyka przynosiła ukojenie i rozrywk

Utwory ''Ain't No Sunshine'' oraz ''Lean on Me'', uznawane są za ponadczasowe hity. Mówi się, że  cała twórczość Withersa miała ogromny wpływ na kształt hip-hopu i R&B.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz