Dominik Pajewski

12.09.2019 (16:39)

Big Brother 2019 - kto jest głosem Wielkiego Brata?Big Brother, kontrowersyjne reality show wiosną 2019 powróciło po 11 latach przerwy z nową edycją. Wyniki oglądalności programu zadowoliły producentów na tyle, że ci zdecydowali się zrealizować kolejną odsłonę, która zagości na ekranach telewizorów od wrześniu. Jak przy każdej edycji, widzów ciekawi, kto jest głosem Wielkiego Brata. Sprawdźcie, co wiemy na ten temat.

Big Brother 2019 to nowe otwarcie i powrót do kultowego formatu, który 18 lat temu był numerem jeden w każdym polskim domu. Sceptycy twierdzili, że tworzenie Big Brothera w 2019 roku to strzał w kolano, jednak widzowie dalej chętnie sięgają po ten format, do tego stopnia, że stacja zdecydowała się zrealizować kolejną edycję. Okazuje się także, że wielkie zainteresowanie budzi również to, kto jest głosem Wielkiego Brata.


Kto jest głosem Wielkiego Brata w Big Brother 2019

Głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019 to wielka tajemnica, jednak w internecie nie brakuje domysłów na temat tożsamości głosu Wielkiego Brata. Okazuje się, że głos, który mówi do uczestników to prawdopodobnie córka kultowej lektorki Krystyny Czubówny - Agnieszka Barjasz. Oczywiście produkcja programu tego nie potwierdza, jednak internauci nie mają wątpliwości.

Agnieszka Barjasz
jest lektorką oraz specjalistką od PR-u, dodatkowo prowadzi firmę swojej mamy.

Big Brother 2019 - gdzie nagrywany jest program? Dom Wielkiego Brata bez tajemnic!

Big Brother 2019 - kiedy oglądać?

Przedstawiamy wam plan emisji Big Brother 2:
 
Sobota - Czwartek:
 
09:50 - Big Brother Pobudka - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
14:25 - Big Brother Popołudnie - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
17:30 - Big Brother Podwieczorek - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
20:00 - Big Brother - główne wydanie programu, które zawiera skrót wydarzeń z poprzedniego dnia
23:00 - Big Brother nocą - interaktywne studio, w którym omawiane są bieżące wydarzenia w domu Wielkiego Brata (emisja z wyjątkiem niedzieli)
 
Piątek:
 
09:50 - Big Brother Pobudka - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
14:25 - Big Brother Popołudnie - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
17:30 - Big Brother Podwieczorek - krótkie wejście LIVE z domu Wielkiego Brata w TVN7
20:00 - Big Brother Arena - główne wydanie programu, w którym dowiemy się kto odchodzi z domu Wielkiego Brata, oraz poznamy nominowanych w kolejnym tygodniu
21:30 - Big Brother + - widzowie będą mogli śledzić reakcje uczestników na wyniki nominacji, oraz na werdykt widzów.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • Numer Rammstein leciał przez całą noc na stadionie. Niespotykana usterka głośników

  2019-09-21
  Do nietypowej awarii doszło w Budapeszcie na nowo wybudowanym stadionie Puscas Arena. Mieszkańcy stolicy Węgier mieli okazję przez całą noc słuchać z głośników zespołu Rammstein. Nie wszystkim się to spodobało...
 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz