Dominik Pajewski

07.04.2020 (14:16)

Beyond The Event Horizon aktualizuje informacje na temat albumu i trasy koncertowejZespół Beyond The Event Horizon postanowił zaktualizować informacje na temat swoich najnowszych rzeczy.

Jak przekazuje zespół:

Na kanale YT "WherePostRockDwells" została opublikowana nasza nowa płyta "Leaving the 3rd dimension" (poza 9-tym numerem, coverem Tangerine Dream z uwagi na kwestie licencji)

SAMUEL L. JACKSON, W KLIMACIE TARANTINO ZACHĘCA DO ZOSTANIA W DOMU
20 marca, w dniu premiery płyty, miała też miejsce premiera nowego klipu do tytułowego utworu "Leaving the 3rd dimension":Jak się należało spodziewać, koncerty kwietniowe zostały przeniesione na jesień. Koncerty majowe też najpewniej zostaną przeniesione. Informacja o nowych terminach pojawiła się już dla części wydarzeń na naszej stronie, ale w maju opublikujemy zaktualizowaną trasę jesienną (z uwzględnieniem przeniesionych terminów z wiosny).

WARSZAWSKIE RESTLESS ZAPRASZA DO "MIASTA GRZECHU"


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sabaton nagrali klip z Youtuberem, który przerabia piosenki Rammstein na język rosyjski

  2020-05-22
  Sabaton są bardzo otwarci na fanów, którzy często robią fajne rzeczy dla zespołu. Tym razem grupa połączyła siły z rosyjskim youtuberem, który dał się poznać jako gość, który przerabia na rosyjski piosenki Rammstein.
 • Lody o smaku gazu łzawiącego. Jaki jest skład nietypowego deseru?

  2020-05-22
  Gdy przychodzi lato, wiele osób ma ochotę na lody, które z roku na rok mają różne, ciekawe smaki. Nikt jednak nie przypuszczał, że da się zrobić deser lodowy o smaku gazu łzawiącego.
 • Kiedy Ozzy przejdzie na emeryturę? Jack osbourne odpowiedział szczerze o planach ojca

  2020-05-22
  Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, ponieważ mocno dokucza mu zdrowie. Jack Osbourne powiedział, ile jeszcze może potrwać kariera jego ojca. Czy będzie jeszcze szansa zobaczyć Ozzy'ego na scenie?
 • 40 lat filmu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje. Z tej okazji powstał specjalny plakat

  2020-05-22
  Gwiezdne Wojny miały lepsze i gorsze momenty w swojej historii, jednak nie da się ukryć, że ''Imperium Kontratakuje'', to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza część gwiezdnej sagi. Z okazji 40-lecia filmu, opublikowano specjalny plakat.
 • Czym zajmuje się syn Kazika Staszewskiego?

  2020-05-22
  Kazika Staszewskiego zna każdy fan rocka w Polsce, a jego piosenki to absolutne szlagiery. Nie każdy jednak wie, czym zajmuje się jeden z synów Kazika - Jan Staszewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz