Daniel Wardziński

17.07.2014 (12:06)

BESTSELLERY 2014: Judas Priest Redeemer Of Souls - najlepsze w karierze miejsce na listach sprzedaży! [VIDEO]Judas Priest podobnie jak Black Sabbath w 2014 roku zajęli najwyższe miejsce list sprzedaży w swojej karierze. Szóste miejsce w USA i piąte w Kanadzie - to wygląda imponująco. To będzie bestseller 2014?

Judas Priest zaskoczyli poziomem nowej płyty Redeemers Of Souls, ale również sukcesem sprzedażowym jaki odniosła. Legendy metalu zajęły szóste miejsce list sprzedaży w USA i piąte w Kanadzie. Czy to jednak największy bestseller w ich dorobku?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> BESTSELLERY 2014: Lana del Rey i Jack White na pierwszych miejscach list sprzedaży <<<
 
Judas Priest mają na swoim platynowe czy nawet wielokrotne platyny i możemy na bank założyć, że Redeemer Of Souls nie będzie kolejnym z nich. Szóste miejsce najwyższe w ich karierze nie równa się bowiem w ilości sprzedanych egzemplarzy. Zespół w pierwszym tygodniu sprzedał 33 tysiące płyt, a próg platyny w USA to okrągły milion.

Innymi słowy tak wysokie miejsce Judas Priest przy takim wyniku świadczy głównie o tym jak mało płyt sprzedaje się w dzisiejszych czasach. Kiedyś wydawali Screaming For Vengeance debiutowali na 17 miejscu, a płyt sprzedawali 2 miliony. Co myślicie o takich zmianach na liście bestsellerów?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz