Daniel Wardziński

17.07.2014 (12:06)

BESTSELLERY 2014: Judas Priest Redeemer Of Souls - najlepsze w karierze miejsce na listach sprzedaży! [VIDEO]Judas Priest podobnie jak Black Sabbath w 2014 roku zajęli najwyższe miejsce list sprzedaży w swojej karierze. Szóste miejsce w USA i piąte w Kanadzie - to wygląda imponująco. To będzie bestseller 2014?

Judas Priest zaskoczyli poziomem nowej płyty Redeemers Of Souls, ale również sukcesem sprzedażowym jaki odniosła. Legendy metalu zajęły szóste miejsce list sprzedaży w USA i piąte w Kanadzie. Czy to jednak największy bestseller w ich dorobku?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> BESTSELLERY 2014: Lana del Rey i Jack White na pierwszych miejscach list sprzedaży <<<
 
Judas Priest mają na swoim platynowe czy nawet wielokrotne platyny i możemy na bank założyć, że Redeemer Of Souls nie będzie kolejnym z nich. Szóste miejsce najwyższe w ich karierze nie równa się bowiem w ilości sprzedanych egzemplarzy. Zespół w pierwszym tygodniu sprzedał 33 tysiące płyt, a próg platyny w USA to okrągły milion.

Innymi słowy tak wysokie miejsce Judas Priest przy takim wyniku świadczy głównie o tym jak mało płyt sprzedaje się w dzisiejszych czasach. Kiedyś wydawali Screaming For Vengeance debiutowali na 17 miejscu, a płyt sprzedawali 2 miliony. Co myślicie o takich zmianach na liście bestsellerów?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz