03.06.2012 (20:00)

Beck i Jack White grają razemDwóch gigantów w jednej piosence! Jack White udziela się gościnnie w nowym singlu Becka o jakże znaczącym tytule: "I Just Started Hating Some People Today".

Beck i Jack White to jedni z najbardziej oryginalnych artystów na współczesnej scenie muzycznej. Tym bardziej cieszy, że panowie postanowili połączyć siły.

W najnowszym singlu Becka "I Just Started Hating Some People Today", słychać śpiew Jacka White`a. Ale to nie koniec. Utwór został wydany przez Third Man Records, czyli wytwórnię byłego muzyka The White Stripes. Stroną B najnowszego singla jest z kolei piosenka "Blue Randy", w której Jack White gra na perkusji.

Wiadomo już, że oba utwory powstały podczas prac nad najnowszym albumem Becka. Autor hitu "Loser" nie zdradza jednak, kiedy krążek się ukaże ani czy którakolwiek z tych piosenek trafi na płytę.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz