Daniel Wardziński

06.03.2017 (12:56)

Beck - nowa płyta nadchodzi. Zaskakująca zapowiedź gwiazdy rocka!



Beck zapowiada nowy album, a premiera będzie szybciej niż mogliśmy się spodziewać. Nowa płyta ukaże się jeszcze w 2017 roku i to całkiem niedługo. Co wiemy o wyczekiwanym nowym krążku? Sprawdźcie.

Beck długo trzymał nas w niepewności co do swojego nowego albumu, a kiedy pojawiła się oficjalna zapowiedź to nagle okazuje się, że nie próżnował. Kiedy ukaże się nowa płyta Becka? Premiera jeszcze w 2017 roku. Kiedy dokładnie? Jaka będzie płyta i co wiemy na jej temat już na tym etapie? Sprawdźcie najnowsze informacje o kolejnym krążku laureata Grammy na EskaROCK.pl.

Beck - nowa płyta w 2017 roku. Kiedy premiera?

Oczekiwanie na nową płytę Becka dłuży się od bardzo dawna. Początkowo pojawiła się informacja, że płyta ukaże się niebawem, a było to już w... 2015 roku. Następnie premierę przełożono na październik 2016, potem na listopad 2016, a koniec końców czekamy do dzisiaj. Wygląda jednak na to, że album, który nie ma jeszcze oficjalnego tytułu trafi na półki sklepowe... wiosną 2017 roku!

Nowa płyta Becka - jaka będzie?

Według tego co Beck zdradza w wywiadach, płyta będzie bardzo optymistyczna. Powiedział m.in: Dużo łatwiej jest się dołować. Ogrom spraw w kulturze skłania by być nieszczęśliwym, a mało jest takich, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwy. Czy Beck zdoła temu zaradzić? Zdarzało mu się już. Na milsze oczekiwanie proponujemy jeden z najweselszych kawałków w jego dorobku. Czekamy z niecierpliwością! Sprawdźcie też: Beck - Wow - singiel z nowego albumu na EskaROCK.pl.

Beck - Dreams [AUDIO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz