Dana Pakońska

26.03.2015 (12:02)

Basista Nirvany będzie nagrywać z Modest Mouse. Premiera albumu Whatever w 2016 [VIDEO]Modest Mouse nagrywa z Novoselicem z Nirvany. Wszystko wskazuje na to, że album Whatever będzie najbardziej oczekiwaną muzyczną nowością 2016. Sprawdźcie informacje!

Krist Novoselic, członek grupy Nirvana, pojawi się na nadchodzącym albumie formacji Modest Mouse. Frontman amerykańskiej grupy potwierdził informację, że w tworzeniu kolejnego krążka swój udział będzie miał basista grunge'owej legendy. Siódma płyta indierockowego zespołu ma nosić tytuł Whatever, a jej premiera zaplanowana jest wstępnie na 2016.

Zrobiłem piosenkę dla Modest Mouse w tym roku do nowego albumu [Whetever - przyp.red.]. Jest całkiem ostry - ocenia Novoselic.

>>> Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę! <<<

Ostatni album Modest Mouse pt. Strangers to Ourselves był muzyczną premierą marca 2015. Singlami z krążka Ametykanów są Lampshades On Fire oraz The Best Room. Posłuchajcie jednego z nich już teraz na EskaROCK.pl.

Modest Mouse - Lampshades On Fire
Pożądanie, władza i intrygi... tego nie zabraknie w serialu Prawdziwa Historia Rodziny Borgiów. Klikajcie w video i oglądajcie już 1. odcinek. Serial można oglądać za darmo, online na eskaGO.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz