Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:07)

Banksy - jak wygląda? Artysta wrzucił nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyćBanksy od lat intryguje wiele osób, pozostając w zasadzie anonimowym artystą, który często komentuje rzeczywistość. W końcu Banksy pokazał się światu, publikując specjalne nagranie, gdzie pierwszy raz możemy go zobaczyć.

Banksy jest postacią, która od lat elektryzuje i intryguje wiele osób. Tajemniczy artysta, którego murale są cennymi dziełami sztuki, nigdy nie ujawnił swojej tożsamości, zawsze pozostając w ukryciu. Tak było do niedawna, ponieważ Banksy wrzucił nagranie, na którym prawdopodobnie widać go, podczas tworzenia nowego projektu!

POL'AND'ROCK 2020 ONLINE. KTO WYSTĄPI NA NAJPIĘKNIEJSZEJ DOMÓWCE ŚWIATA? LINE UP


Banksy ujawnił jak wygląda? W sieci pojawiło się specjalne nagranie

Na nagraniu możemy zobaczyć wykonywanie graffiti w londyńskim metrze, które jest komentarzem do obecnej sytuacji w UK. Władze wprowadzają obowiązek zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej, co wywołało sporą dyskusję. Banksy postanowił skomentować sytuację, umieszczając charakterystycznego szczura a maseczce, dodając niebieski kolor, symbolizujący płyn do dezynfekcji. 

Najbardziej elektryzujące jest to, że na nagraniu możemy zobaczyć Banksy'ego (prawdopodobnie). Widzimy mężczyznę ubranego w specjalny strój, co utrudnia rozpoznanie jego tożsamości. Być może to Banksy lub osoba, która na jego zlecenie, wykonuje obrazek. Pasowałoby to do jednej z teorii, która mówi o tym, że Banksy to grupa zrzeszonych artystów. 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć nowe dzieło Banksy'ego, to niestety za późno. Władze metra usunęły graffiti, tłumacząc, że doceniają sztukę artysty, jednak woleliby, aby jego dzieła ukazywały się w lepszych miejscach niż wagony metra. A mógł to być najdroższy wago na świecie... 

Zobaczcie nagranie, gdzie prawdopodobnie widać Banksy'ego:
 

OZZY OSBOURNE POWRACA DO TELEWIZJI! ARTYSTA POPROWADZI PROGRAM O ZJAWISKACH PARANORMALNYCH

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz