Dominik Pajewski

23.09.2020 (13:28)

Ballada Rammstein w wersji folkowej. Posłuchajcie poruszającego coveru ''Ohne Dich''Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.

Rammstein jest na takim poziomie i etapie kariery, że co chwilę pojawia się tysiące fanów, którzy chętnie coverują znane numery zespołu. Przeglądając sieć, można znaleźć większość znanych numerów grupy, które zostały przerobione na  praktycznie każdy gatunek i styl. Tym razem, do sieci trafiło coś wyjątkowego, folkowy cover piosenki ''Ohne Dich''.

NAJSTARSZA CÓRKA OZZY'EGO OSBOURNE'A WYDAJE DEBIUTANCKI ALBUM!
 

Rammstein - Ohne Dich: ballada zespołu, została przerobiona na klimatyczny folk

Istniejący od 2014 roku syberyjski zespół Nytt Land, postanowił wziąć na warsztat jedną z najbardziej wzruszających ballad zespołu Rammstein. Utwór ''Ohne Dich'', który pojawił się na krążku ''Reise, Reise'', nie pojawia się za często na koncertach grupy, jednak jest bardzo lubiany przez fanów i jak widać, idealnie nadaje się do coverowania. Posłuchajcie folkowej wersji utworu:

 

MATRIX 4 - KIEDY ROZGRYWA SIĘ FILM? KEANU REEVES POTWIERDZIŁ TEORIĘ FANÓW


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz