Dominik Pajewski

20.05.2020 (10:22)

B-Real z Cypress Hill, nagrał numer pod piosenkę Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]Zdarza się, że polska muzyka, jest inspiracją dla zagranicznych artystów. Nikt chyba się nie spodziewał, że piosenka Krzysztofa Krawczyka stanie się częścią rapowego numeru. Co najciekawsze, sampel wykorzystał B-Real z Cypress Hill.

Polska muzyka bywa inspiracją dla raperów, którzy samplują znane lub mniej znane kawałki w swoich utworach. Staje się to coraz częstsze i wiadomo, że zawsze miło usłyszeć znaną melodię i to w numerze, który stworzyła taka legenda. B-Real we współpracy z Bernerem, nagrali numer pod tytułem ''Candy'', w którym można usłyszeć sampel z piosenki Krzysztofa Krawczyka!
 

METALLICA POWRACA DO CZASÓW MŁODOŚCI! ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z 1983 ROKUKrzysztof Krawczyk stał się inspiracją dla B-Reala z Cypress Hill

W numerze ''Candy'' wykorzystany został numer ''Trudno tak'', który Krzysztof Krawczyk nagrał z Edyta Bartosiewicz w 2004 roku. W numerze usłyszymy także Rick Rossa, co jest imponującym składek w numerze, który oparty jest na polskim samplu.
 


Numer ''Candy'' zapowiada wspólny album B-Reala i Bernera pod tytułem ''Los Meros''. Nie ma co ukrywać, miło usłyszeć polski akcent na zagranicznym albumie i to takich legend.
 

KAZIK - TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ. POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU ARTYSTY


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz