Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Avril Lavinge - pierwsza piosenka po ciężkiej chorobie. [VIDEO]Avril Lavinge powróciła po ciężkiej chorobie z nowym numerem, który zwiastuje totalną zmianę. Sprawdźcie, jak teraz brzmi muzyka artystki.

Avril Lavigne napisałao swojej chorobie w liście do fanów, który opublikowała na swojej stronie internetowej. Był taki czas, że kanadyjska piosenkarka odnosiła sukces za sukcesem. W pewnym momencie zniknęła ze sceny i praktycznie przerwała karierę. Okazało się, że wszystko z powodu walki o zdrowie, jaką musi toczyć każdego dnia!
 

Czy Nocny Kochanek gra metal? Lider zespołu odpowiada
Avril Lavigne zdradziła, że cierpi na boreliozę, a choroba praktycznie uniemożliwia jej zajmowanie się muzyką! Wokalistka w liście do fanów opisała swoją walkę w następujących słowach:

Mija 5 lat od wydania mojej ostatniej płyty. Spędziłam ten czas w domu, gdzie zmagałam się z boreliozą.To był najgorszy czas w moim życiu i musiałam stoczyć emocjonalne i psychiczne walki. Byłam w stanie oddać te uczucia w piosenkach, z których jestem dumna. Tworzyłam utwory w łóżku i na kanapie, w taki sposób je też nagrywałam. Słowa i teksty, które opisywały moje przeżycia wychodziły ze mnie bez wysiłku.

Wynikiem prac wokalistki jest singiel 'Head Above Water', który pokazuje, że wokalistka ostatecznie odchodzi od muzyki rockowej:Liam Gallagher i Bono w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wypadli? [VIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz