Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Avril Lavinge - pierwsza piosenka po ciężkiej chorobie. [VIDEO]Avril Lavinge powróciła po ciężkiej chorobie z nowym numerem, który zwiastuje totalną zmianę. Sprawdźcie, jak teraz brzmi muzyka artystki.

Avril Lavigne napisałao swojej chorobie w liście do fanów, który opublikowała na swojej stronie internetowej. Był taki czas, że kanadyjska piosenkarka odnosiła sukces za sukcesem. W pewnym momencie zniknęła ze sceny i praktycznie przerwała karierę. Okazało się, że wszystko z powodu walki o zdrowie, jaką musi toczyć każdego dnia!
 

Czy Nocny Kochanek gra metal? Lider zespołu odpowiada
Avril Lavigne zdradziła, że cierpi na boreliozę, a choroba praktycznie uniemożliwia jej zajmowanie się muzyką! Wokalistka w liście do fanów opisała swoją walkę w następujących słowach:

Mija 5 lat od wydania mojej ostatniej płyty. Spędziłam ten czas w domu, gdzie zmagałam się z boreliozą.To był najgorszy czas w moim życiu i musiałam stoczyć emocjonalne i psychiczne walki. Byłam w stanie oddać te uczucia w piosenkach, z których jestem dumna. Tworzyłam utwory w łóżku i na kanapie, w taki sposób je też nagrywałam. Słowa i teksty, które opisywały moje przeżycia wychodziły ze mnie bez wysiłku.

Wynikiem prac wokalistki jest singiel 'Head Above Water', który pokazuje, że wokalistka ostatecznie odchodzi od muzyki rockowej:Liam Gallagher i Bono w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wypadli? [VIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz