Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Avril Lavinge - pierwsza piosenka po ciężkiej chorobie. [VIDEO]Avril Lavinge powróciła po ciężkiej chorobie z nowym numerem, który zwiastuje totalną zmianę. Sprawdźcie, jak teraz brzmi muzyka artystki.

Avril Lavigne napisałao swojej chorobie w liście do fanów, który opublikowała na swojej stronie internetowej. Był taki czas, że kanadyjska piosenkarka odnosiła sukces za sukcesem. W pewnym momencie zniknęła ze sceny i praktycznie przerwała karierę. Okazało się, że wszystko z powodu walki o zdrowie, jaką musi toczyć każdego dnia!
 

Czy Nocny Kochanek gra metal? Lider zespołu odpowiada
Avril Lavigne zdradziła, że cierpi na boreliozę, a choroba praktycznie uniemożliwia jej zajmowanie się muzyką! Wokalistka w liście do fanów opisała swoją walkę w następujących słowach:

Mija 5 lat od wydania mojej ostatniej płyty. Spędziłam ten czas w domu, gdzie zmagałam się z boreliozą.To był najgorszy czas w moim życiu i musiałam stoczyć emocjonalne i psychiczne walki. Byłam w stanie oddać te uczucia w piosenkach, z których jestem dumna. Tworzyłam utwory w łóżku i na kanapie, w taki sposób je też nagrywałam. Słowa i teksty, które opisywały moje przeżycia wychodziły ze mnie bez wysiłku.

Wynikiem prac wokalistki jest singiel 'Head Above Water', który pokazuje, że wokalistka ostatecznie odchodzi od muzyki rockowej:Liam Gallagher i Bono w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wypadli? [VIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz