Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Avril Lavinge - pierwsza piosenka po ciężkiej chorobie. [VIDEO]Avril Lavinge powróciła po ciężkiej chorobie z nowym numerem, który zwiastuje totalną zmianę. Sprawdźcie, jak teraz brzmi muzyka artystki.

Avril Lavigne napisałao swojej chorobie w liście do fanów, który opublikowała na swojej stronie internetowej. Był taki czas, że kanadyjska piosenkarka odnosiła sukces za sukcesem. W pewnym momencie zniknęła ze sceny i praktycznie przerwała karierę. Okazało się, że wszystko z powodu walki o zdrowie, jaką musi toczyć każdego dnia!
 

Czy Nocny Kochanek gra metal? Lider zespołu odpowiada
Avril Lavigne zdradziła, że cierpi na boreliozę, a choroba praktycznie uniemożliwia jej zajmowanie się muzyką! Wokalistka w liście do fanów opisała swoją walkę w następujących słowach:

Mija 5 lat od wydania mojej ostatniej płyty. Spędziłam ten czas w domu, gdzie zmagałam się z boreliozą.To był najgorszy czas w moim życiu i musiałam stoczyć emocjonalne i psychiczne walki. Byłam w stanie oddać te uczucia w piosenkach, z których jestem dumna. Tworzyłam utwory w łóżku i na kanapie, w taki sposób je też nagrywałam. Słowa i teksty, które opisywały moje przeżycia wychodziły ze mnie bez wysiłku.

Wynikiem prac wokalistki jest singiel 'Head Above Water', który pokazuje, że wokalistka ostatecznie odchodzi od muzyki rockowej:Liam Gallagher i Bono w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wypadli? [VIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE – OGŁOSZENIE TRASY KONCERTOWEJ

  2020-09-17
  Zespół ØRGANEK ogłasza nową trasę koncertową.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 18.09 - 20.09.20

  2020-09-17
  wydawać by się mogło, że wybiła właśnie godzina na sezonową hibernację i aż ciśnie się na usta pewien oczywisty frazes - wszystko co dobre, szybko się kończy. Otóż nic mylnego!
 • Trener sportów walki, wyżywał się na dzieciach. Postanowił odnaleźć go zawodnik UFC, by dać mu nauczkę

  2020-09-17
  Trener powinien być kimś, kto prowadzi swoich podopiecznych przez tajniki danej dziedziny. Niestety, gość z tego nagrania z pewnością pomylił swoją powinność, a moc internetu pokazała, że nikt nie jest anonimowy w sieci.
 • James Hetfield zmaga się z alkoholizmem, a Metallica sprzedaje whiskey. Kirk Hammett tłumaczy, czemu nie ma z tym problemu

  2020-09-17
  Problemy Jamesa Hetfielda nie są żadną tajemnicą, a niedawny nawrót choroby frontmana Metalliki, zmusił zespół do odwołania zaplanowanych koncertów. Wielu fanów zastanawia się, jak choroba Jamesa ma się do tego, że zespół sprzedaje whisky sygnowaną swoim logo. Na to zagadnienie odpowiedział Kirk Hammett.
 • Daria Zawiałow nowym singlem zapowiada specjalną edycję albumu!

  2020-09-17
  Już 2 października na półkach sklepowych pojawią się dwa nowe fizyczne wydania 'Helsinek'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz