Dominik Pajewski

26.09.2018 (23:30)

Avril Lavinge - pierwsza piosenka po ciężkiej chorobie. [VIDEO]Avril Lavinge powróciła po ciężkiej chorobie z nowym numerem, który zwiastuje totalną zmianę. Sprawdźcie, jak teraz brzmi muzyka artystki.

Avril Lavigne napisałao swojej chorobie w liście do fanów, który opublikowała na swojej stronie internetowej. Był taki czas, że kanadyjska piosenkarka odnosiła sukces za sukcesem. W pewnym momencie zniknęła ze sceny i praktycznie przerwała karierę. Okazało się, że wszystko z powodu walki o zdrowie, jaką musi toczyć każdego dnia!
 

Czy Nocny Kochanek gra metal? Lider zespołu odpowiada
Avril Lavigne zdradziła, że cierpi na boreliozę, a choroba praktycznie uniemożliwia jej zajmowanie się muzyką! Wokalistka w liście do fanów opisała swoją walkę w następujących słowach:

Mija 5 lat od wydania mojej ostatniej płyty. Spędziłam ten czas w domu, gdzie zmagałam się z boreliozą.To był najgorszy czas w moim życiu i musiałam stoczyć emocjonalne i psychiczne walki. Byłam w stanie oddać te uczucia w piosenkach, z których jestem dumna. Tworzyłam utwory w łóżku i na kanapie, w taki sposób je też nagrywałam. Słowa i teksty, które opisywały moje przeżycia wychodziły ze mnie bez wysiłku.

Wynikiem prac wokalistki jest singiel 'Head Above Water', który pokazuje, że wokalistka ostatecznie odchodzi od muzyki rockowej:Liam Gallagher i Bono w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak wypadli? [VIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz