Dominik Pajewski

12.08.2020 (11:26)

Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemiiZespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.

Zespół Smash Mouth kojarzony jest w Polsce głównie jako zespół, który nagrał piosenkę do ''Shreka''. W USA z kolei, grupa ma ogromną ilość fanów, którzy chętnie zjawiają się na koncertach. Okazuje się, że mimo pandemii koronawirusa, zespół przyciąga wiele osób na koncerty, co wywołało wiele dyskusji. Chodzi o koncert, który mimo zagrożenia wirusem, zgromadził bardzo dużo osób, a normy bezpieczeństwa nie były przestrzegane.

DO KOGO NALEŻY NAZWA BLACK SABBATH? SHARON OSBOURNE UJAWNIŁA FAKTY


  

Zespół Smash Mouth złamał zasady sanitarne? Koncert grupy cieszył się ogromnym zainteresowaniem

Zespół Smash Mouth wystąpił podczas specjalnego festiwal Sturgis Buffalo Chip, który trwa zazwyczaj 10 dni. Oprócz koncertów, organizatorzy przygotowują  pokazy motocyklowe, strefę tatuażu i występy różnych zespołów. Tym razem wystąpili: Smash Mouth, Drowning Pool, Night Ranger, Quiet Riot i wielu innych. Niestety, podczas koncertu nie był zachowany dystans, a wiele osób nie miało maseczki na twarzy. Oliwy do ognia dodał zespół Smash Mouth, który nie zachęcał uczestników do zachowania norma bezpieczeństwa, a ze sceny krzyczał:

Jesteśmy tu wszyscy razem! Pier*olić tego koronawirusa i inne g*wna! 

To z pewnością nie pomogło, a na grupę zwaliła się masa krytyki i już nie jest fajnie jak w Shreku...

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • Borat 2 - znamy tytuł, datę premiery i miejsce gdzie obejrzymy film

  2020-09-30
  Borat to jeden z tych filmów, który stał się niespodziewanym hitem i chyba sam Sasha Baron Cohen nie spodziewał się takiego sukcesu. W końcu poznaliśmy wszystkie szczegóły drugiej części filmu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz