Dominik Pajewski

07.07.2020 (11:39)

Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusaKoronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.

Koronawirus zmienił w kilka chwil cały świat i wygląda na to, że nic nie będzie wyglądać już jak wcześniej. Mimo spadku ilości zachorowań, nadal trzeba mocno uważać, ponieważ wirus wcale nie zniknął z przestrzeni. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.

JAK PACHNIE KOSMOS? STWORZONO PERFUMY, KTÓRE ODZWIERCIEDLAJĄ ZAPACH PRZESTRZENI KOSMICZNEJ


Atleta pokazał, jak zmieniło się jego ciało po zachorowaniu na koronawirusa

Ayyad trafił do szpitala w Baltimore, gdzie był trzecim, trzecim zdiagnozowanym pacjentem z COVID-19. Stan mężczyzny był tak ciężki, że postanowiono wprowadzić go w stan śpiączki farmakologicznej na 25 dni. Po przebudzeniu, Ayyad nie mógł rozpoznać swojego ciała, które z wyrzeźbionego, stało się bardzo wątłe. 

Mężczyzna na swoim przykładzie pokazuje, że nie wolno bagatelizować koronawirusa i warto przestrzegać wprowadzonych zasad. Zobaczcie, jak zmieniło się ciało Ayyada:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz